Krūtų pakėlimas – kelias turėti išsvajotąją krūtinę

Krūtų pakėlimas – kelias turėti išsvajotąją krūtinę

Krūtų pakėlimas – kelias turėti išsvajotąją krūtinę

Krūtinė – vienas iš pagrindinių moters kūno pasididžiavimų. Puiku, jei yra duoti puikūs genai, kurių pagalba krūtinė atrodo aukštai, standžiai ir yra tinkamo dydžio, bei atrodo proporcingai. Tačiau neretai po nėštumo, gimdymo ir vaiko žindymo, krūtinė pakeičia savo formą, subliūkšta ir nebetenka estetinio vaizdo. Taip pat ne vien tik nėštumas gali ją pakeisti. Bėgantys metai, senėjimo procesas irgi palieka savo pėdas, krūtinę padarydamas ne tokią patrauklią, kokia ji buvo anksčiau. Tad šiai problemai spręsti buvo išrastas puikus būdas – tai krūtų pakėlimas.

Krūtų pakėlimo procedūra

Tokia operacija atliekama taikant dalinę nejautrą. Jei krūtinėje esančio audinio pakanka, tuomet iš jo formuojama krūtinės forma ir ji pakeliama. Jei to audinio yra per mažai, papildomai naudojami krūties implantai. Tokios operacijos trukmė užtrunka apie 1–3 valandas, priklausomai, koks yra jos sudėtingumas ir kokio rezultato norima pasiekti. Kiekviena operacija yra skirtinga, nes atsižvelgiama į moters krūtų stovį ir kokį galutinį rezultatą norima pasiekti. Krūtų pakėlimas gali būti atliekamas trimis būdais:

  1. Ovalus;
  2. Vertikalus;
  3. “T” formos schema.

Todėl prieš operaciją visada svarbu išsakyti visus turimus lūkesčius ir norus, kad specialistas operacijos metu galėtų priimti tinkamus sprendimus, norint pasiekti geriausio rezultato. Taip pat svarbu nepamiršti, kad po atliktos krūtų didinimo procedūros gali pasitaikyti krūtinės patinimas, jautrumas, gali sumažėti spenelis. Rečiau pasitaikantys atvejai būtų ryškus randų matymas, žaizdos infekcija.

Krūtų pakėlimo operacijos rezultatai

Krūtinės vaizdas po operacijos yra matomas iš karto. Žinoma, tai nėra galutinis vaizdas, kuris išliks ilgam, tačiau šioks toks pokytis bus pastebimas akivaizdžiai. Krūtinė bus įgavusi formą, nebeliks tokia suglebusi, ji bus akivaizdžiai pakelta. Tad vaizdas bus toks, kad rodos, laikas bus atsuktas atgal ir bus sugrąžinta anksčiau buvusi jaunatviška krūtinė. Galutinis variantas, kuris išliks ilgam pasirodys maždaug po kelių mėnesių.

Kaip reikėtų elgtis po krūtų pakėlimo operacijos?

Pirmosios savaitės yra sunkiausios, nes per jas krūtinė yra pati jautriausia ir ją reikia saugoti nuo sutrenkimų. Per pirmąsias savaites po operacijos gydytojas ištraukia siūlus. Tuo pat laikotarpiu reikia gerti paskirtus vaistus, kad būtų sumažintas gijimo skausmas. Po operacijos privaloma dėvėti specialią liemenėlę ar diržą, kuris prilaikytų krūtis ir tai palengvintų gijimo procesą. Ypač krūtinės sritį reikėtų saugoti, jei operacijos metu buvo sudėti implantai, jos negalima stipriau kliudyti ar sutrenkti. Taip pat po pakėlimo procedūros bent jau pirmosiomis savaitėmis vertėtų atsisakyti stipraus fizinio krūvio, vengti lankstytis ar ką nors sunkiai kelti. Be to, kad gijimas vyktų kaip įmanoma greičiau ir sklandžiau privalu laikytis nustatytų gydytojų rekomendacijų, bei reguliariai lankytis apžiūrose ir vartoti paskirtus vaistus.

Pakėlimo operacija Kaune, Ficlinic.

Komentarai išjungti.