Botulino injekcijos – kelias išsaugoti jaunatviškumą

Botulino injekcijos – kelias išsaugoti jaunatviškumą

Bėgant metams kiekvienas savo veide pastebi atsirandančias smulkias mimikos raukšleles. Vieniems tai atrodo įprastas ir lauktas etapas, o kitiems – atvirkščiai. Atsiradusios raukšlės veido srityje, rodos krinta į akis, jas pastebi kiekvienas praeivis, o jei dar nusišypsai – raukšlės išryškėja dar labiau. Kai kuriems tai gali tapti dideliu kompleksu, kuris paskatins mažiau bendrauti su aplinkiniais, užsidaryti namuose ir mažiau mėgautis gyvenimu. Tačiau, tokioms atsiradusioms bėdoms yra puiki išeitis – tai botulino injekcijos. Jų pagalba galėsite ilgiau išsaugoti jaunystę bei mėgautis gyvenimu toliau atsikračius nepageidaujamų kompleksų.

Kas yra botulino injekcija?

Botulino injekcijas galima apibūdinti kaip nedidelę procedūrą, kurios metu botulinas yra suleidžiamas į tam tikrus veido raumenų taškus. Po tokios procedūros veido raumenys susilpnina savo gebėjimą susitraukinėti. Po kelių dienų pastebimas rezultatas, tai yra mažesnis raumenų susitraukimas, kurių dėka išnyksta raukšlės arba jos tampa mažiau pastebimos. Svarbu pastebėti, kad tokiomis injekcijomis dažniausiai yra šalinamos arba mažinamos mimikos raukšlės, tokios kaip kaktos srityje ar šonų lūpose atsiradusios raukšlės. Ši procedūra palyginus yra gan neilga ir neskausminga, o rezultatas matomas jau po keletos dienų ir jis išlieka maždaug apie 5-6 savaites. Po šio laikotarpio korekcijas dažniausiai reikia kartoti. Šiuolaikinės technologijos leidžia tokią procedūrą atlikti labai preciziškai, po kurios sunku dažniausiai pasakyti, kad buvo atlikta injekcija. Jei veidas šiek tiek sureaguoja į tokią procedūrą, tuomet jis gali šiek tiek parausti arba patinti.

Nuo kokio amžiaus galima pradėti leistis botulino injekcijas

Nustatyto amžiaus, nuo kurio galima atlikti tokias procedūras, nėra. Žinoma, asmuo jau turi būti sulaukęs pilnametystės, bet vargu, ar tokio amžiaus žmonės ryžtųsi tokioms procedūroms. Kadangi kiekvienas žmogus yra individualus, jo veido oda yra skirtinga, tad ir jos reikalingos ne nustatytu vienu metu. Vienas gali pradėti tokias injekcijas dar nesulaukęs trisdešimties, o kitas – jau gerokai perkopęs keturiasdešimtmetį. Aišku, šios srities specialistai rekomenduoja pradėti šias veido procedūras kaip įmanoma vėliau, nes atlikus viena injekciją, kad neprarasti formos, jas reikės daryti nuolatos. Bet visuomet geriausia orientuotis į save. Kada pajaučiama, kad atėjo metas – tada reikėtų jau pradėti svarstyti ar net užsirašyti į pirmajai konsultacijai.

Kaip išsirinkti tinkamą kliniką šiai procedūrai?

Kadangi tai kruopštaus darbo reikalaujantis procesas, į klinikos ar specialisto pasirinkimą reikėtų žiūrėti labai atidžiai. Procedūros atlikimo vietą galite rinktis pagal kitų klientų paliktus atsiliepimus, taip pat ir specialistą galite rinktis pagal tai. Galbūt turite pažįstamą, kuris darosi veido injekcijas ir jis gali rekomenduoti patikimą specialistą. Taip pat išsirinkę kliniką, galite nuvykti pabendrauti su specialistu, kuris suteiks konsultaciją, patars, ką reikėtų koreguoti ir pagal tai galėsite nuspręsti ar tai yra tinkamas žmogus. Tad renkantis laiko negailėkite ir jokiu būdu neskubėkite, kad galėtumėte išsirinkti patį geriausią specialistą, kuris darbą atliks nepriekaištingai.

Dėl botulino toksino injekcijų galite kreiptis į kliniką Vilniuje Clinicin.

Komentarai išjungti.