Made By GROW stabilizuotų augalų kompozicijos

Made By GROW stabilizuotų augalų kompozicijos

Stabilizuoti augalai tampa vis populiaresniu pasirinkimu tarp įvairių įmonių ar parduotuvių dekoracijų. Made By Grow tokį populiarumą grindžia lengva priežiūra ir tikrai išskirtinėmis detalėmis erdvėms pagyvinti. Juk niekas nenori užsiimti papildoma veikla darbe prižiūrint augalus, dėl to stabilizuotų augalų kompozicijos tampa puikia alternatyva tam. Made By Grow jau bendradarbiavo su daugybe skirtingų įmonių, todėl savo patirtimi kuriant stabilizuotų augalų kompozicijas dalijasi ir su savo auditorija.

Made By Grow kūriniai darbovietėse

Made By Grow kūrinius dažnai galima sutikti įvairių ofisų erdvėse. Vienur tai lyg mažas gamtos prisilietimas, kitur viena siena, o dar kitur net visas kambarys. 

Mažos Made By Grow detalės, pavyzdžiui stabilizuotos gėlės vazoje, puikiai tinka nedidelėse erdvėse, prie registratūros ar laukimo zonose. Jos puikiai nukreipia mintis ir pagyvina esamą erdvę. Taip pat tokias kompozicijas nesunku pernešti į kitą vietą, todėl jos gali migruoti priklausomai nuo jūsų poreikių. 

Kitas populiarus Made By Grow kūrinys – žalia siena. Tokia samanų siena papildyta stabilizuotas eukaliptais ar kitokiomis detalėmis puikiai maskuoja neidealias sienas, tinka pasitarimų kambariams, gali užimti didelę dalį sienos. Tokia unikali detalė užpildo visą kambarį, todėl papildomų interjero detalių net nebereikia. 

Jeigu leidžia galimybės – Made By Grow gali padėti įrengti ir poilsio kambarį pripildytą su detalėmis iš gamtos. Įvairūs vijokliai, samanų paveikslai, smilgos vazose – viskas sukurs tokią atmosferą, kurioje jausitės atsipalaidavę ir ramūs. Tai puikiai tinka tokiose erdvėse, kur yra įtemptas darbas ir poilsio kambarys gali padėti darbuotojas atgauti jėgas ir pravėdinti galvas. 

Kaip kuriamos stabilizuotų augalų kompozicijos?

Made By Grow stabilizuotos kompozicijos pirmiausia prasideda nuo idėjos. Atsiradęs tuščias kampelis suteikia laisvę visiškam kūrybiškumui. Jeigu patiems sugalvoti idėją sudėtingą – Made by Grow pasiruošę padėti. Tuomet prasideda pačios idėjos įgyvendinimas. Renkami įvairūs augalai, dėliojamas kūrinys, jo forma. Kai kompozicija yra paruošta belieka tik ją pakabinti ar pastatyti tinkamoje vietoje. Made by Grow padeda pasirūpinti kiekvienu etapu, kad jūsų kompozicija būtų unikali, graži ir tinkanti jūsų erdvėms. 

Kiekvienas individualus Made By Grow užsakymas yra vertinamas atskirai, kad pati kompozicija būtų tokia, kurios nesinorėtų keisti ilgai. Sukurti vienodus kūrinius yra beveik neįmanoma, todėl galėsite džiaugtis unikalia savo interjero detale, kuri ne tik atrodys įspūdingai, bet ir atneš jaukią bei malonią atmosferą.

 

Komentarai išjungti.