Ką turime žinoti apie KASKO draudimo kainą?

Ką turime žinoti apie KASKO draudimo kainą?

KASKO draudimo kaina priklauso nuo automobilio markės ir modelio bei savininko vairavimo stažo. Draudimo bendrovė taip pat atsižvelgia į prašomos draudimo apsaugos dydį. KASKO draudimas gali būti labai svarbi draudimo rūšis automobilių savininkams. Juo galima apdrausti žalą, padarytą jūsų transporto priemonei, taip pat žalą trečiosios šalies turtui ir sužalojimus. Ar įvykus vagystei. Plačiau apie draudimo privalumus pasikalbėsime šiame straipsnyje netrukus.

Kokie KASKO draudimo privalumai?

KASKO draudimas užtikrina visapusišką jūsų transporto priemonės apsaugą. Jis apima žalą jūsų automobiliui, taip pat žalą trečiųjų asmenų turtui ir sužalojimus. Vagystės atveju jis taip pat gali padengti jūsų automobilio išlaidas.

Kokie yra KASKO draudimo trūkumai?

Pagrindinis KASKO draudimo trūkumas – kaina. Šios rūšies draudimas gali būti gana brangus, priklausomai nuo automobilio markės ir modelio bei savininko vairavimo stažo bei gyvenamosios vietos. Be to, KASKO draudimas nepadengia jūsų automobilio eksploatacinių remonto išlaidų, jei jis sugadinamas per eismo įvykį. Jis padengia tik pažeidimų išlaidas.

Teisės aktai nereikalauja turėti KASKO draudimo, tačiau jis yra labai svarbi draudimo rūšis automobilių savininkams. Jei savo automobilį pirkote su paskola, skolintojas paprastai reikalauja, kad turėtumėte šios rūšies draudimą. Net jei iš jūsų nereikalaujama turėti šį draudimą, vis tiek yra gerai, kad jis būtų apdraustas

Skirtingos kainos.

Kasko draudimo kaina yra brangesnė Premium klasės automobiliams kaip “Mercedes Benz” arba BMW. Jei turite senesnį automobilį, draudimas gali būti nenaudingas, nes jūsų automobilio vertė bus mažesnė ir draudimo suma gali būti ne tokia didelė.

Draudimas pigesnis ekonominės klasės automobiliams kaip “Hyundai” arba “Kia”. Jei turite naujesnį automobilį, verta apsidrausti KASKO draudimu, nes jūsų automobilis bus vertingesnis ir draudimo suma bus didesnė.

KASKO draudimas galioja ne visiems automobilių modeliams, todėl pasitarkite su draudiku, ar jūsų automobilis atitinka reikalavimus.

Kiek kainuoja kasko draudimas?

Kad gautumėte geriausią KASKO draudimo pasiūlymą, apsipirkite ir palyginkite skirtingų draudikų pasiūlymus. Būtinai atidžiai perskaitykite polisą, draudimo apsaugą ir išimtis. KASKO draudimo pasiūlymą galite gauti vos per kelias minutes. Tiesiog įveskite savo automobilio duomenis ir vairavimo istoriją, o daugiau informacijos rasite reidasofficial.lt svetainėje.

Komentarai išjungti.