Foteliai gali pakeisti seną namų interjerą

Foteliai gali pakeisti seną namų interjerą

Foteliai gali pakeisti seną namų interjerą

Dažniausiai po kelerių metų namuose sukurtas interjeras pabosta. Dažnai norisi pakeisti kambario spalvas, baldus ar kitas detales. Tačiau neturint galimybių keisti viso kambario, galima išsirinkti fotelį, kuris bus puiki kambario detalė, naujas akcentas ir tikrai atnaujins bet kurį kambarį.

Įvairus fotelių derinimas

Dažniausiai interjere esame pripratę matyti sofą, prie kurios dažniausiai derinami vienas arba du foteliai. Toks derinys yra įprastas akiai. Tad jei suderinta sofa su foteliais pabodo, senuosius galite keisti į vieną arba kelis naujus. Kambarį pagyvins kitokios spalvos fotelis, įnešdamas namams žaismingumo ir sukurs visai kitokį stilių. Jei norite dar drastiškesnių pokyčių, galite rinktis du skirtingus fotelius. Jie gali būti panašios stilistikos, bet spalvos gali būti skirtingos. Kadangi kiekvienas individualiai kuriasi sau patinkantį stilių, tad drąsiai galite eksperimentuoti su tokiomis detalėmis. Be to, toks kambario atnaujinimas bus žymiai pigesnis, nei kad viską atnaujinti iš pagrindų.

Verta atsižvelgti ne tik į išvaizdą

Dažniausiai baldus, kurie bus naudojami pagal paskirtį, renkamės tik pagal išvaizdą, kaip jie atrodo, ar dera tarpusavyje ir panašiai. Tad ne išimtis  yra ir foteliai. Jeigu jie renkami tik dėl grožio ar dėl akcento detalės ir dažniausiai jie neatliks sėdėjimo funkcijos, tuomet į patogumą dėmesio galite skirti ne tiek daug. Bet jeigu fotelis atliks savo funkciją ir ant jo bus sėdima, tad vien pagal taip kaip jis atrodo ir dera su kitais baldais nereikėtų rinktis. Didelis dėmesys turėtų būti skiriamas ir patogumui. Todėl prieš perkant, reikėtų pamėginti jo patogumą, minkštumą, atlošo statumą ir kitus svarbius dalykus.

Kur dar galima derinti fotelius?

Tikriausiai kai kalba pasisuka apie baldus, o konkrečiau apie fotelius, dažniausiai juos įsivaizduojame salione. Tačiau šie baldai gali būti deriname ne tik šiame kambaryje. Kaip poilsio zoną su foteliu galima įsirengti ir miegamajame, kur šalia jo gali stovėti lempa, nedidelė spintelė. Toks jaukus kampelis gali būti puiki vieta skaityti knygoms ar tiesiog atsipalaiduoti nuo kasdienių darbų. Taip pat foteliai puikiai tinka ir vaikų kambaryje. Kadangi jų stilių gali būti pačių įvairiausių, tad nesunkiai galima rasti ir mažesnį fotelį, kuriame jaukiai jausis ne tik vaikai, bet ir jų tėvai. Atsisėdus ant jo galima skaityti pasakas prieš miegą. Tai bus patogus baldas, kuris tinkamai parinktas atrodys stilingai.

 

Komentarai išjungti.