Kaip išsirinkti dildo? 7 patarimai

Kaip išsirinkti dildo? 7 patarimai

Rasti tinkamą sekso žaisliuką, kuris ne tik Jums patiktų, tačiau ir keltų kuo daugiau gerų emocijų – ne taip paprasta kaip gali atrodyti. Tačiau rasti tą tobulybę, kurios siekia ir vyrai, ir moterys – tikrai įmanoma.

Bene pats populiariausias sekso žaisliukas yra dildo. Nors jis dažniausiai siejamas su moterimis, tačiau vyrai taip pat vis liberaliau žiūri į tokius žaisliukus ir mėgaujasi emocijomis, kurias jie sukelia.

Jeigu ir Jums kyla klausimas, kaip išsirinkti dildo – šis straipsnis yra puikus gidas.

1. Matmenys. Natūralu, kad dildo matmenys yra vienas svarbiausių aspektų, kuriam reikia skirti dėmesį renkantis. Galima rasti tiek labai didelių, tiek mažų. Žinoma, tikrai dydis ne visada lemia pojūčius, kurie bus juntami. Kur kas svarbiausia yra paties falo forma. Taip kaip ir ir su tikru peniu, taip?

2. Gamintojas. Ne ką mažiau daugeliui svarbus aspektas yra gamintojas. Visada verta skaityti kitų žmonių komentarus, kurie gali padėti susidaryti nuomonę apie tam tikro prekinio vardo kokybę.

3. Kaina. Ar svarbi kaina – kiekvienas gali atsakyti pats. Tačiau nepamirškite, kad tai yra žaislas perkamas daugeliui metų ir tuo pačiu sutaupyti galima sekant akcijas bei nuolaidas.

4 Medžiaga. Dažniausiai dildo yra gaminami iš silikono. Tačiau galima rasti it daugiau opcijų, kurios leidžia pajusti daugiau arba mažiau natūralumo. Nuo to kinta ir kaina.

5. Forma. Taigi, svarbi forma, kuri gali orientuotis į tiesiog malonumą arba į G taško radimą.

6. Spalva. Ar Jums norisi, kad dildo kuo labiau primintų natūralų penį? O gal tinka ir labai ryškus, net margas?

7. Vibracija. Galimi dildo su vibracijos funkcija. Taip, tai jau yra vibratoriai, kurie padeda pajusti dar daugiau malonumo.

8. Mobilumas. Galiausiai, verta pirkti mažus, kurie gali būti visada su jumis, po ranka. Ypač vertinami tie, kurie yra su stilingais įpakavimais.

Nepamirškite, kad visada galite tartis su pardavėjais, kurie dažniausiai padeda rasti Jums labiausiai tinkamą dildo internetu. Tai, žinoma, labai džiugina, kadangi galima sutaupyti daug laiko ir tuo pačiu be jokio vargo ir ilgų paieškų rasti tai, kas Jums tikrai kels tik pačias geriausias emocijas. O dildo turi tokią galią.

Komentarai išjungti.