Greiti vakarienės patiekalai ir receptai.

Greiti vakarienės patiekalai ir receptai.

Greiti vakarienės patiekalai ir receptai.

Šiame straipsnyje pateiksime idėjas, kaip nustebinti namiškius neeiliniais patiekalais. Jei kada nors atsiras noras greitai  paruošti vakarienę, žinokite, kad yra daugybė puikių patiekalų, kuriuos lengva paruošti. O mes pateiksime savo mėgstamiausius.

Mūsų mėgstamiausi greiti patiekalai

  • Spagečiai su česnaku ir alyvuogių aliejumi. Šis patiekalas paprastas, bet skanus ir elegantiškas. Viskas, ko jums reikia, tai šiek tiek česnako, alyvuogių aliejaus ir spagečių. Šį patiekalą paruošite itin greitai.
  • Teriyaki vištiena. Ši greitai paruošiama vištienos vakarienė pasižymi klasikiniu saldžiarūgščiu teriyaki padažo skoniu. Patiekite su ryžiais arba kuskusu, kad patiekalas būtų visavertis. Internete galite rasti daugybę receptų, kaip ją pagaminti.
  • Lašiša su citrina: Tai paprastas patiekalas, tačiau labai maistingas ir skanus. Jums tereikia tinkamai užmarinuoti lašišą, ją kartu su citrina įvynioti į foliją ir kepti orkaitėje.
  • Jautienos antrekotas. Tai pats paprasčiausias pasirinkimas. Viskas ko Jums reikia, tai tinkamai iškepti jautieną. Iškepus pabarstyti druska ir duoti mėsai “pailsėti”. Valgoma su daržovėmis arba bulvėmis.
  • Varškės blyneliai. Labai greitas ir paprastas būdas paruošti vakarienę. Reikės varškės, kiaušinių, miltų, kepimo miltelių ir pieno. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai viską sumaišyti ir kepti keptuvėje.
  • Tuno salotos. Sveikas ir sotus pasirinkimas. Tereikia konservuoto tuno, majonezo, jogurto, daržovių pagal skonį ir svogūno. Viską sumaišykite ir užtepkite ant duonos arba valgykite jį patį.
  • Pica. Galite nusipirkti paruoštą picą arba pasigaminti savo. Taip pat yra variantas “pagerinti nusipirktą picą”. Tačiau šis patiekalas turi daug kalorijų, tad jei esate ant dietos – tai nėra pats tinkamiausias pasirinkimas.

Svarbiausia nebijoti naujovių, eksperimentuoti ir bandyti.

Patiekalai vakarienei gali būti įvairūs, bet svarbiausia, kad juos būtų lengva paruošti, kad nereikėtų visą naktį praleisti virtuvėje. Pasitelkę šiek tiek vaizduotės, galite paversti paprastą patiekalą nepaprastu. Tad nebijokite eksperimentuoti ir nustebinkite šeimą bei draugus savo kulinariniais sugebėjimais.

Skaniai paruoštas naminis maistas gali suartinti. Tai puikus būdas parodyti savo artimiesiems, kad jie jums rūpi. Todėl nedvejodami išbandykite naujus receptus ir parodykite savo kulinarinius sugebėjmus.

Daugiau informacijos galite rasti paspaudę ant aktyvios nuorodos viršuje. Lauksime Jūsų nuomonių ir pasidalinimų.

Komentarai išjungti.