Medinių parketlenčių priežiūra

Medinių parketlenčių priežiūra

Nusipirkę naują daiktą, norime, kad jis kuo ilgiau tarnautų. Tad prieš jį įsigyjant, svarbu, pasidomėti jo priežiūros ypatumais, kokiais valikliais valyti, ar užtenka tik vandens ir visus kitus kylančius klausimus. Taip pat susidėjus medines parketlentes svarbu žinoti kaip jas prižiūrėti, kad jos nesideformuotų, mažiau braižytųsi ir dar daug kitų svarbių aspektų. Tad šiame straipsnyje plačiau papasakosime apie parketlenčių priežiūrą.

Patarimai, kaip prižiūrėti medines parketlentes

Geriausia tokias grindis valyti kas antra dieną drėgna šluoste arba su dulkiu siurbliu, kad būtų išvengta dulkių kaupimosi smulkiuose jų tarpuose. Bet jokiu būdu nevalykite labai šlapia šluoste, kad ne pažeistumėte jų paviršiaus ir jos nepakeistų savo spalvos ir neatsirastų dėmių nuo drėgmės. Jeigu medinės parketlentės yra sumontuotos virtuvėje, tada rekomenduojama prie indaplovės ar kriauklės patiesti kilimą, kad netyčią nubėgęs vanduo nesiskverbtų į vidų ir jos nepažeistų.

Jei ant šios rūšies grindų atsirado dėmių, jokiu būdu jos nevalykite su indu plovikliu, nes taip galite pažeisti jos paviršių, tada žala bus neatitaisytina. Geriausia tokias grindis valyti su vandeniu arba gamintojų rekomenduojamais plovikliais. Be to, šios rūšies parketlentes reikėtų saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, kurie tiesiogiai gali paveikti jas. Tokiame kambaryje reikėtų pakabinti užuolaidas ir taip grindys bus apsaugotos.

 

Kiti patarimai, kurie padės kaip įmanoma ilgiau išsaugoti medines parketlentes

Ant medinių parketlenčių reikėtų vengti vaikščioti su aukštais kulniukais, kurie yra su metaliniais galais. Bei vaikščioti su nešvariais batais. Geriausia lauko avalyne palikti ant kilimėlio prie durų.Tuomet tokios grindys bus saugios ir išvengs purvo, bei smulkių akmenėlių, kurie gali įsigerti ir subraižyti dangą, kuri laikui bėgant pakeis spalvą ir ją reikės atnaujinti.

Taip pat rekomenduojama, ten kur yra sumontuotos tokios grindys ant visų baldų kojelių suklijuoti padelius. Kurie užtikrins, kad jei baldas bus pastumtas, grindys nebus subraižytos. Be to ant tokių grindų reikėtų vengti ir kėdžių su ratukais, kurie taip pat gali padaryti nemenką žalą šiai dangai.

 

Kur įsigyti kokybiškas medines parketlentes, kurios tarnaus ilgą laiką

Kad šios rūšies grindys tarnautų kuo ilgiau, labai svarbu, kad jos būtų pagamintos kokybiškai pasitelkiant aukščiausios rūšies technologijas. Tokias parketlentes galite įsigyti “Linea” parduotuvėje. Nuvykę į jų fizinę parduotuvę, gausite labai profesionalią informaciją ir patarimus, kurie padės apsispręsti, kurias medines parketlentes reikėtų įsigyti. Čia galėsite rasti platų pasirinkimą, iš kurio išsirinks net pats išrankiausias klientas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *