Paskolų skaičiuoklė – patikimas pagalbininkas skolinantis

Paskolų skaičiuoklė – patikimas pagalbininkas skolinantis

Jeigu pritrūkote pinigų, šiandien lengvai ir patogiai jų galite pasiskolinti netgi neišėję iš namų. Lietuvoje veikia daugybė kreditavimo bendrovių, kurios paskolas ir kreditus suteikia greičiau nei sugaištate apsipirkdami parduotuvėje. Todėl iškyla pavojus pasiskolinti neatsakingai arba per daug pinigų. Tam, kad pasiskolintumėte tik tiek, kiek reikia ir sugebėtumėte paskolą grąžinti, Jums padės paskolų skaičiuoklė.

Kaip naudotis skaičiuokle?

Paskolos skaičiuoklė yra labai paprasta sistema, kuria naudotis nesudėtinga ir tai padaryti sugebės kiekvienas. Skaičiuoklė veikia taip, jog į ją suvedus norimą pasiskolinti sumą ir nustačius laikotarpį., per kurį ketinate grąžinti pinigus, sistema apskaičiuoja visą paskolos kainą. Tai reiškia, jog skaičiuoklė parodys, kokias mėnesines įmokas Jums reikės mokėti, o taip pat ir pateiks informaciją apie tai, kokie mokesčiai į tai įskaičiuoti bei kiek iš viso pabrangs paskola.

Ar visi skolina vienodai?

Pasitaiko atvejų, kai žmonės, pasinaudoję viena skaičiuokle, galvoja, kad visus skolinimosi sąlygos yra vienodos ir vėliau nustemba, išgirdę, kad kitoje vietoje taikomi kitokie mokesčiai. Tad jeigu norite išsirinkti geriausią paskolos pasiūlymą, visuomet naudokitės skirtingomis skaičiuoklėmis. Pavyzdžiui, bankų paskolų skaičiuoklė pateikia skaičiavimus pagal banko teikiamų paskolų sąlygas, o greitųjų kreditų bendrovės gali taikyti visai kitokius mokesčius, todėl čia ir skaičiuoklė turėtų parodyti kitokius duomenis. Tik pasinaudoję bent keliomis skirtingomis skaičiuoklėmis, išsirinkite kreditorių, kuris Jums paskolą suteiks palankiausiomis sąlygomis.

Ar skaičiuoklės pasiūlymas galutinis?

Tikrai nereikia manyti, kad tai, ką paskaičiavo paskolų skaičiuoklė. Yra oficialus kreditoriaus pasiūlymas. Dažniausiai tai yra tik orientacinis paskaičiavimas, leidžiantis Jums įsivaizduoti, kiek kainuos Jūsų paskola. Jeigu išsirinkote kelis patikimus kreditorius, tuomet užpildykite paskolos prašymą. Tik tuomet gausite konkretų paskolos pasiūlymą, kuris gali skirtis nuo to, kokį buvo išskaičiavusi skaičiuoklė. Palyginę skirtingų kreditorių pasiūlymus, išsirinkite geriausias sąlygas siūlantį variantą ir pasirašykite paskolos sutartį.

Kaip skolintis iš žmonių?

Lietuvoje populiarėja ne tik paskolos iš kredito bendrovių, bet ir tarpusavio skolinimosi platformos. Tai geras būdas skolintis tiems žmonėms, kurie negali gauti paskolos banke ar kitoje kredito įstaigoje. Čia užpildę paraišką, galite gauti paskolą iš paprastų žmonių. Dažniausiai tai reiškia, jog paskola kainuos mažiau, todėl daugybė žmonių pamėgo tokį skolinimosi būdą.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *