Rekomendacinės taisyklės renkantis greitąjį kreditą internetu

Rekomendacinės taisyklės renkantis greitąjį kreditą internetu

Nuo paskolų daugelis pabėgti negali, nes viename ar kitame gyvenimo tarpsnyje jų prireikia beveik kiekvienam. Skolinasi ir vargšai, ir turtingi; ir privatūs asmenys, ir verslai. Paskola nebėra tas tabu, kuris būdavo anksčiau ir dabar tai yra traktuojama kaip normali, praktiška paslauga. Prie jos normalizavimo daug prisidėjo ir greitieji kreditai, kurių reklamos yra tapusios nebeatsiejama kasdienybės dalimi. Neįmanoma žiūrėti televizoriaus ir nesusidurti su viena ar daugiau greitųjų kreditų reklamų. Jos aptinkamos ir viešojoje erdvėje bei internete. Reikia pridurti ir tai, kad pats tokių kreditų suteikimas yra išskirtinai greitas ir nesudėtingas, kas dar labiau paspartino paskolų rinkos plėtrą. Dabar internetu galima gauti ne vien tik greitąjį kreditą. Beveik visos paskolos, su didžiųjų ilgalaikių paskolų išimtimi, yra suteikiamos internetu.

Bet greitieji kreditai internetu išlieka labiausiai paklausia paskola. Tai – plačiausiai išreklamuota ir lengviausiai prieinama paskola, todėl jei žmonėms atsiranda dingstis pasiskolinti, dažniausiai jie pasirinks būtent greitąjį kreditą.

Greitų kreditų tinklas yra išvystytas plačiausiai, todėl paskolų gavėjai dažniausiai nukris būtent į jų tinklą. Atsižvelgiant į paskolos gavėjo poreikį, tai nebūtinai yra gerai, nes greitieji kreditai, skaičiuojant vidutines vertes, yra brangesni už kitas paskolas. Bet tai nereiškia, kad pasirinkimo nėra, nes tarp visų tokių kreditų bendrovių galima aptikti didžiulius kainų skirtumus.

Kaip nepasiskolinti per brangiai tuo pačiu nešvaistant daug laiko ieškant pigiausio kredito? Yra kelios rekomendacinės taisyklės renkantis greitąjį kreditą internetu, kuriomis vadovaujantis galite tikėtis pasiskolinti pigiai, bet tuo pačiu greitai.

Visi kreditai internetu viename puslapyje: kaip?

Turbūt lengviausia kreditą būtų išsirinkti, jei nereikėtų apsilankyti kiekvieno jų puslapyje ir lyginti pavienių pasiūlymų. Tai būtų labai laikui imlus darbas, kuris taip pat reikalautų tam tikrų žinių, nes tokiam darbui reikėtų ištraukti reikiamus skaičius iš skaičiuoklių, o kartais ir pačiam ar pačiai juos apskaičiuoti, kad būtų galima lyginti obuolius su obuoliais.

Turbūt niekam nekils didelė nuostaba sužinojus, kad ši niša irgi yra užpildoma. Paieškojus tikrai galite surasti bent tuziną kreditus palyginančių puslapių, kurie vienoje vietoje pateikia bent kelis skirtingų bendrovių pasiūlymus ir leidžia juos sugretinti pagal norimus atskaitos taškus. Turbūt žinomiausias Lietuvoje veikiantis tokio pobūdžio puslapis yra visikreditai.lt, kuriame pateikiamos dvidešimt bendrovių, kuriose greitieji kreditai internetu skolinami pigiausiai. O kadangi pasiūlymų duomenys puslapyje atnaujinami nuolatos, pateikta informacija bus tiksli, nors ją visuomet rekomenduojama patikrinti ir bendrovės puslapyje prieš skolinantis.

Tarpininkavimas – dar vienas greitas būdas pasiskolinti

Lietuvoje veiklą vykdo per tuziną vartojimo paskolų tarpininkų, kurie bendradarbiauja su Lietuvos kreditų bendrovėmis. Tokie tarpininkai veikia tokiu principu: jūs pateikiate su savo finansais susijusią informaciją ir užpildote preliminarią paskolos paraišką tarpininko puslapyje, o pats tarpininkas pasirūpina, kad jus netrukus pasiektų labiausiai jūsų poreikį ir situaciją atitinkantis paskolos pasiūlymas.

Tai yra paprasčiau, nes visą atrankos procesą atlieka kvalifikuoti specialistai, kurių veikla yra prižiūrima valstybinių institucijų, kai tuo tarpu paskolų rekomendacijų puslapių veikla nėra tokiu pačiu būdu reglamentuota ir todėl nėra valstybinės priežiūros objektas. Todėl jei jums aktualu gauti specialistų rekomenduojamą pasiūlymą ir turite laiko jo sulaukti – tokia tarpininkų paslauga, kuri yra teikiama nemokamai, gali jums būti tinkamiausias pasirinkimas. Lietuvoje registruota apie tuziną tarpininkų, bet ne visi jie vykdo veiklą, o žinomiausias tarp jų yra altero.lt.

Palūkanų norma – tik viena medalio pusė

Paskolų gavėjai yra įpratę paskolas vertinti tik pagal metinę palūkanų normą. Klaidingai manoma, kad ji pasako viską apie paskolą ir realią paskolos gavėjo gražintiną sumą.

Metinė palūkanų norma yra tik dalis istorijos, tik viena medalio pusė, nes paskolos kaina turi daugiau nei vieną sudedamąją dalį. Į paskolos kainą taip įeina sutarties sudarymo, administravimo bei kiti mokesčiai. Todėl viena iš kredito internetu pasirinkimo rekomendacinių taisyklių yra neignoruoti ir kitų kainos sudedamųjų dalių, kurias bendrai geriausiai atspindi BVKKMN procentinė išraiška.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *