Miegamojo lovos: kaip išsirinkti sau tinkamą?

Miegamojo lovos: kaip išsirinkti sau tinkamą?

Miegamojo lovos: kaip išsirinkti sau tinkamą?

Niekas nesiginčys, kad gero miego kokybė beveik 100 proc. priklauso nuo miego patogumo. Miegui vidutiniškai žmogus skiria apie 6-8 valandas per parą. Tad kad miegas būtų kokybiškas labai didelį vaidmenį atlieka miegamojo lovos. Tad šiame straipsnyje patarsime kaip reikėtų išsirinkti kokybišką lovą, į kokias detalias atkreipti dėmesį ir kur rasti pačias kokybiškiausias lovas.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis miegamojo lovą

Štai keli patarimai, kurie padės išsirinkti kokybišką ir patogią miegamojo lovą:

  1. Dydis. Tai yra be galo svarbu, nes nuo to gali priklausyti miego kokybė. Jei jums reikia daug vietos arba naktį daug vartotės ir miegate neramiai, tada reikėtų rinktis didesnę lovą. Taip nesukelsite diskomforto savo partneriui ir patys galėsite plačiai ir nevaržomai miegoti.
  2. Rėmas ir karkasas. Rekomenduojama lovą rinktis su kuo mažiau sujungimų, taip ateityje bus išvengta klibėjimo ir girgždėjimo. Lovos groteles rekomenduojama rinktis su dvejais moduliais, taip lengviau, reikalui esant, juos sutvarkyti ar suveržti.
  3. Čiužinys. Jų pasiūla yra labai didelė. Tad rinktis reikėtų kiekvienam žmogui individualiai, neklausant kitų patarimų. Vieniems tinka kietesnis, kitiems atvirkščiai – storesnis čiužinys. Tad prieš perkant, būtinai išsibandykite kuo daugiau variantų, kad suprastumėte, kuris jums yra pats tinkamiausias.
  4. Lovos atlošas. Tai taip pat ne ką mažiau svarbus dalykas. Reikėtų atsižvelgti į tai, kiek laiko praleidžiate lovoje nemiegodami, o, pavyzdžiui, skaitydami. Tokiu atveju reikėtų rinktis lova su šiek tiek gulsčiu atlošu, kad būtų patogu atsiremti. O jei lova skirta tik miegojimui, tuomet galite rinktis ją iš vis be atlošo arba su stačiu atlošu.
  5. Dizainas. Tai galbūt ne toks svarbus aspektas, bet jį verta paminėti. Lovą reikėtų derinti prie kambario interjero, kad jame būtų sukurta harmonija, kuri leis atsipalaiduoti ir mėgautis patogiu buvimu lovoje.
Miegamojo lovos
GuruBaldai  miegamojo lovos yra optimalus sprendimas, bei kainos ir kokybės garantas

Ar miegamojo lovoje reikalinga patalynės dėžė?

Į šį klausimą gali atsakyti kiekvienas individualiai. Tad prieš renkantis lovą, svarbu pagalvoti, ar turėsite, kur sudėti nenaudojamą patalynę ar kitus rečiau naudojamus daiktus. Aišku, jei gyvenate dideliame nuosavame name ir vietos yra užtektinai, tuomet miegamojo lovą galima rinktis ir be patalynės dėžės, o tik su kojelėmis. Bet jei patalynės dėžė yra reikalinga, tuomet verta pagalvoti ir kaip ji turėtų atsidaryti, kad atsidarytų pilnai ir ne kliudytų kitų daiktų. Taigi, patalynes dėžes galima rasti įmontuota kaip stalčius, tai patogus būdas, nes nereikia kilnoti viršutinės lovos dalies. Taip pat patalynės dėžę galima rasti lovos dalį pakėlus iš kojų pusės arba iš šono. Tad prieš įsigydami, visada apgalvokite šį aspektą.

Kur įsigyti kokybiškas miegamojo lovas?

Platus miegamojo lovų pasirinkimas yra internetinėje svetainėje Gurubaldai.lt . Platus prekių pasirinkimas leis išsirinkti įvairaus dydžio, dizaino, aukščio, patogumo lovas. Čia patogu pirkti, nes nereikia rūpintis prekių atsigabenimu. Šios parduotuvės personalas tai padarys už jus. Tad jei reikalinga kokybiška ir gerą kainą atitinkanti lova, galite nedvejodami apsilankyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *