Kodėl  verta įsigyti parktronikus?

Kodėl  verta įsigyti parktronikus?

Parktronikai – prietaisas, parkavimo sistema, kurios pagrindinė užduotis palengvinti automobilių valdytojams parkavimą. Šiandienos straipsnyje norime aptarti kokie yra parktronikų privalumai, kada jie ypatingai praverčia, bei kaip juos pasirinkti ir kur įsigyti. Tikimės, jog šis straipsnis naudingas ir palengvins Jūsų buitį.

Parktronikų juktikliai arba vaizdo kameros,  yra montuojamos automobilio gale ir prekyje ir išmatuoja atstumą, kuris yra likęs iki kliūties. Šis išmatavimas yra patogus vairuotojams norintiems greičiau prisiparkuoti.

Parkavimo sistemų yra labai skirtingų, pritaikomos pagal kiekvieno poreikius. Tad jeigu norite profesionalios konsultacijos, kreipkitės į parkavimosistema.lt specialistus ir rasite patį optimaliausią sprendimą Jums. Kaina priklauso nuo Jūsų automobilių ir pačios parktronikų specifikacijos.

parktronikai
Parktronikai vairuotojų išsigelbėjimas

Parktronikų privalumai

  • Šaltuoju metų laiku, kuomet turime ilgas naktis ir trumpas dienas, parktronikai gali tapti tikru išsigelbėjimu ieškant laisvos parkavimo vietos. Šios priemonės smarkiai palengvina parkavimą, o labiausiai jos aktualu žmonėms, kurie gyvena didmiesčiuose, ypač daugiabučių kiemuose, kur sudėtinga rasti laisvą vietą. Atminkite, jog parkavimą tikrai nepalengvina apšalę, ar apsnigę langai per kuriuos sunku matyti kitus automobilius.
  • Įsivaizduokite, jog esate šviežiai “iškeptas” vairuotojas, kuris dar pilnai nejaučia mašinos gabaritų. Parkavimas pilnoje aikštelėje Jums gali tapti nelengvu iššūkiu, kuomet reikia tilpti į mažiausius tarpelius, o ir įrėžti, ar kitaip apgadinti savo ar kito transporto priemonę nesinori. Viena menkiausia klaida, gali apgadinti kitą automobilį ir sukelti nemalonumus su kitais vairuotojais. Po autoįvykio, automatiškai Jums pakils ir civilinio draudimo kaina, kuri pirmuosius metus yra ir taip nemaža. Tad natūraliai iškyla klausimas, kam tos problemos? Užsisakykite parkavimo sistemą iš karto, taip užbėgsite įvykiams už akių ir ilgalaikiame periode sutaupysite nervų ir pinigų.

Kiti įdomūs faktai, kaip parktronikai gali Jums padėti

  • Apie trisdešimt procentų visų eismo įvykių įvyksta parkavimo aikštelėse, kuomet važiuojama atbuliniu bėgiu. Tad parktonikai ir parkavimo sistema gali tapti puikia priemone apsisaugoti nuo galimų nemalonumų.
  • Patariame rinktis parktronikus iš patikimų tiekėjų. Šiuo metu internete vyksta daug apgavysčių, o jei gausite neveikiančias ar kitaip sugadintas parkavimo sistemas, neturėsite kur kreiptis, kadangi fiziniai asmenys parduodami dėvėtą daiktą ne privalo suteikti jokių garantijų.

Turbūt ne veltui, šiuo metu gaminamuose automobiliuose, dauguma gamintojų pradėjo dėti jas originaliai. Tačiau, jeigu Jūsų automobilio komplektacijoje to nėra, nebėda parkavimosistema.lt Jums padės

Straipsnį parengė Manoknyga.lt redakcija

Komentarai išjungti.