Grindjuostės. Kaip jas priderinti namuose?

Grindjuostės. Kaip jas priderinti namuose?

Atnaujinant butą, net tik svarbu, kokia bus kambario sienų spalva, kaip derės baldai prie išrinktos spalvos. Atrodo, kad pagrindinį kambario vaizdą sudaro tik tie daiktai, kurie yra dideli ir gerai matomi. Tačiau, atrodytų, smulkios detalės, tokios kaip rozetė, kabliukas pakabinti paltui ar grindjuostės neturi didelės įtakos kambario vizualizacijai. Taip manyti yra klaidinga, nes net ir pati smulkiausia kambario detalė gali visiškai pakeisti kambario vaizdą.

 

Kaip derinti grindjuosčių spalvą prie kambario sienų, grindų ir durų

Pateikiame keletą pagrindinių patarimų, kurie padės grindjuostes priderinti prie kitų kambario detalių:

  • Grindjuostės ir durys turėtų būti derinamos prie kambario sienų spalvos. Jei, tarkim, kambario sienos yra baltos, tai ir grindjuosčių ir kambario durys turėtų būti baltos. Pasirinkus šį derinimo variantą būsite tikri, kad niekada ne prašausite.
  • Jos turėtų būti derinamos prie sienų, o durys derinamos prie grindų spalvos. Tai taip pat gan populiarus derinimo būdas. Tokiu deriniu grindjuostės bus nepastebimos, nes susilies su sienomis.
  • Derinamos su durimis (būtina tokia pati spalva), tačiau jų spalva turi skirtis nuo kambario grindų ir sienų spalvos. Tokiu būdu bus išryškinamos durų ir grindjuosčių spalva.
  • Grindjuostės  ir durys derinamos prie grindų spalvos (sienos turėtų būti kitos spalvos). Pasirenkant tokį derinimo būda vizualiai galima šiek tiek sumažinti erdvę (padaryti žemesnę).

grindjuostes

Kokias grindjuostes rinktis

Ne vien tik grindjuosčių spalva svarbi interjerui. Taip pat ne ką mažiau svarbus aspektas yra ir iš ko jos pagamintos. Juk nesinori kambaryje, kuriame vyrauja medis pamatyti plastikines grindjuostes. Štai pateikiame sąrašą, kokios gali būti :

  1. Faneruotos  – pagamintos iš dviejų medienos sluoksnių, kurį sudaro minkštesnis medienos sluoksnis ir kietesnis medienos sluoksnis.
  2. Medžio masyvo  – jos pagamintos iš tikros medienos. Šioms grindjuostėms naudojama tvirta mediena, tokia kaip uosis ar ąžuolas.
  3. Plastikinės  – viena iš populiariausių grindjuosčių rūšių. Jas paprasta primontuoti, jos yra lengvos ir jomis nesunkiai galima paslėpti laidus.
  4. Metalinės  – tai viena mažiausiai populiarių grindjuosčių rūšių, nes jas sunku priderinti. Jos geriausiai tinka su kilimine danga.

Jei nežinote – rinkitės profesionalus

grindustudija.lt
Patikima elektroninė parduotuvė GrinduStudija.lt padės Jums išsirinkti

Jei vis dėl to jums sunku nuspręsti, kaip tinkamai jas priderinti prie interjero, visada pagalbos galite kreiptis į profesionalų komandą. Jie ne tik pakonsultuos ar patars, kokias medžiagos rinktis, bet ir patars, kokia spalva geriausia derės. Šios srities profesionalams galite parodyti nuotraukas, kaip norėtumėte, kad atrodytų jūsų kambarys, taip lengviau kartu galėsite priimti tinkamus sprendimus, kurie leis pasiekti maksimaliai gerų rezultatų.

Tekstas parašytas ManoKnyga.lt komandos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *