Mitybos įtaka mūsų sveikatai

Džiaugtis gera sveikata bus galima tik tokiu atveju, kai ja pasirūpinsite tinkamai visomis prasmėmis. Aspektų, kurie garantuoja sveikatą, yra gana daug, tad svarbiausia yra vienu metu derinti bent jau kelis, kad rezultatas atitiktų bei pranoktų poreikius. Štai vienas esminių dalykų yra mityba. Atrodo visi puikiai žino, kas yra sveikas maistas, tačiau toli gražu retas supranta, kad kartais organizmas nepriima tam tikrų patiekalų, komponentų. Sužinoti šią informaciją galima tik tuomet, kai bus atliktas maisto netoleravimo testas.

Užsiregistruoti maisto netoleravimo kraujo tyrimui Medicina Practica laboratorijose galite čia.

Testai – visiems

Iki šiol gana dažnai tenka išgirsti, kad dažniausiai įvairius kraujo tyrimus ir tokius, kurie yra susiję su maisto netoleravimo, reiktų palikti vaikams ir senyvo amžiaus asmenims. Vaikams – taip, tačiau tirtis kraują reikia visiems. Juk tai yra galimybė užkirsti kelią labai įvairioms ligoms. Svarbiausia yra nelaukti, kol keisti pojūčiai galiausiai virs skausmais. Kova prasideda nuo žinių, o jas įgauti galima tik po tyrimų.

Maisto netoleravimo testas

Apskritai maisto netoleravimo testas yra viena geriausių galimybių, kuri gali padėti gyventi sveikiau. Net drąsiai sakome, kad tai turėtų būti ne galimybė, tačiau būtinybė, kuri atvers kelius link kur kas jūsų organizmui labiau pritaikytą mitybą. Žinoma, kad galima bandyti atsisakyti tam tikrų maisto produktų ir žiūrėti, kaip jūsų organizmas į juos reaguoja. Tačiau tokie naminiai turimai reikalauja labai daug laiko, tad tinka retam. Atlikti kraujo tyrimą yra kur kas paprasčiau.

Kaip mus veikia netoleruojamas maistas?

Dažniausiai apie netinkamą maistą jūsų organizmui labiausiai signalizuoja virškinimo sistemos problemos. Taip pat kai kurie žmonės skundžiasi ir bėrimais, dažnai pasitaiko ir galvos skausmai. Žinoma, kad visus juos gali sukelti ir daug skirtingų priežasčių, tad kartais reikia laiko, kol suprantama, kad būtent netinkamai pasirinktas maistas ir sukelia šiuos dirgiklius.

Ką valgyti?

Valgyti reikia tai, kas geriausiai tinka Jūsų organizmui ir normalu, kad kartais reikia laiko, kol galiausiai bus atrandami patiekalai, kurie ne tik sveiki, tinka jums, tačiau taip pat ir yra skanūs. Toks derinys yra įmanomas, tik reikia jo ieškoti.

Valgykite sveikai. Tai yra laimės garantija. Leiskite sau kasdien jaustis gerai. Ir žinoma, valgyti ne tik tai, kas yra sveika ir tinka jums, tačiau ir tai, kas yra skanu bei kelia džiaugsmą valgymo metu. Juk maistas yra tikrai gana didelis malonumas.