Nagų gelio nauda

Nagų gelio nauda

Kuomet susipažįstame su nauju žmogumi, dažnai pirmas įspūdis yra susidaromas pagal pirmą įvaizdį. Tvarkingai sutvarkyti plaukai, tinkama apranga gali daug ką pasakyti apie žmogų. Tačiau dar vienas svarbus dalykas, kas turėtų atkreipti dėmesį yra nagai. Jeigu jie sutvarkyti tinkamai, tai gali daug ką reikšti. Tinkamai atliktas manikiūras ir nulakuoti nagai gali būti puiki įvaizdžio detalė. Tačiau lakuojant juos įprastu nagu laku, jau po kelių dienų galima matyti atsilupusį nagų laką. Kad manikiūras atrodytų tvarkingai, verta rinktis ilgalaikį lakavimą. Tad apie jį ir papasakosime šiame straipsnyje.

Kodėl verta rinktis gelinį nagų lakavimą?

Turbūt daugelis nagus lakuoja dėl grožio. Tačiau pasirenkant tokią lakavimo rūšį galima gauti ir kitų naudų:

  • Jeigu jūsų nagai yra silpni ir lūžinėja, tai gali būti vienas iš būdų, pagerinti jų būklę. Kadangi tokie nagų geliai turi tvirtą pagrindą, tai net ir silpniausius nagus jie gali sustiprinti.
  • Ant gelinio nago lėčiau ir sunkiau auga odelės, todėl nagai ilgiau atrodo tvarkingesni.
  • Nagų gelis yra tarsi apsauga nagui ir saugo jį nuo išorinių aplinkos veiksnių.
  • Kadangi šios procedūros nereikia kartoti kiekvieną savaitę, tad galima sutaupyti daug laiko ir išlaidos nėra didelės.

Ar tik nagų gelis yra svarbus atliekant manikiūrą?

Atliekamas manikiūras susideda iš labai daug žingsnių, tad vien gražiai nulakavus juos, gero rezultato nereikia tikėtis. Prieš dengiant nagus geliniu laku, svarbu, kad jie būtų tinkamai sutvarkyti. Todėl norint juos tinkamai sutvarkyti, turėtų būti naudojamos specialios nagų priežiūros priemonės. Jos taip pat yra labai svarbios, nes netinkamai pasirinktas įrankis gali sugadinti nagą nepataisomai. Todėl visada verta atkreipti dėmesį, kokiais įrankiais dirba meistrė. Taip pat labai svarbios procedūros yra ir po pačio lakavimo. Privaloma nagus ir pačias rankas palepinti įvairiais aliejais ir kitomis drėkinančiomis priemonėmis.

Ar įmanoma nagų gelį pašalinti paprastu būdu?

Kadangi nagų gelis pagamintas iš specialios medžiagos, kuri ilgai lieka ant nago, tad norint jį pašalinti, reikia turėti tam specialių žinių, kad nebūtų pažeidžiamas pats nagas. Tad jei norite pakeisti jo spalvą, ar jau atėjo metas, kada laikas daryti manikiūrą iš naujo, reikėtų kreiptis į specialistus, kad senasis nagų gelis būtų pašalintas. Tam reikia naudoti specialias priemones, kurios būtų švelnios nagui ir jo nepažeistų. Bet puiku yra tai, kad tinkamai nuimtas senasis gelis leidžia iš karto ant nago daryti naują manikiūrą.

 

 

Komentarai išjungti.