Kodėl verta rinktis kokybišką šuns maistą?

Kodėl verta rinktis kokybišką šuns maistą?

Kodėl verta rinktis kokybišką šuns maistą?

Šiandienos straipsnyje norime pasikalbėti su Jumis rūpima tema – Kodėl verta rinktis kokybišką šunų maistą, o ne pigesnį, ėdalą.

Kokybiško maisto nauda:

Pradėkime nuo to, jog kokybiškas šunų maistas paprastai turi daugiau maistinių medžiagų, jame yra daugiau svarbių vitaminų ir mineralų. Aukštesnės klasės maiste dažnai naudojami geresnės maisto medžiagos, jame mažiau užpildų ir dirbtinių priedų. Tai reiškia, kad jūsų šuo gauna daugiau gerų ir mažiau blogų dalykų.

Antra, geresnės kokybės maistas dažnai lemia augintinių sveikatą. Šunys, kurie ėda pilnavertį maistą gyvenime rečiau kenčia nuo sveikatos problemų. Be to, jie paprastai turi daugiau energijos, jų kailis blizgesnis ir apskritai jie geriau atrodo ir jaučiasi.

Trečia, rečiau reikia lankytis pas veterinarus. O kaip žinote, veterinaro sąskaitos gali būti labai brangios!

Galiausiai, kokybiškas maistas yra tiesiog skanesnis. Jūsų šuo labiau mėgausis maistu ir su nekantrumu lauks valgio.

Kaip atpažinti kokybišką maistą šunims?

  • Sudedamųjų dalių sąrašas turi būti trumpas ir lengvai suprantamas. Jame turėtų būti daugiausia mėsos, daržovių ir vaisių, kuo mažiau dirbtinių priedų.
  • Ėdale neturėtų būti neaiškių maisto priedų. Šie produktai dažnai naudojami pigesniems maisto produktams pagausinti ir suteikia labai mažai maistinės vertės.
  • Žiūrėkite į kainą, nepamirškite, kad gaunate tai, už ką mokate. Pigus šunų maistas paprastai yra prastesnės kokybės, o jų sudėtyje gali būti ne pačių geriausių ingredientų.
  • Patikrinkite, ar etiketėse yra akreditacijų. Jos rodo, kad maistas buvo nepriklausomai patikrintas ir atitinka tam tikrus standartus.

Ėdalą rinkitės pagal šunį:

Ne visi šunys yra vienodi, kaip ir jų maistas. Skirtingų veislių šunys turi skirtingus mitybos poreikius, todėl įsitikinkite, kad renkatės maistą, atitinkantį individualius jūsų šuns poreikius.

  • Šuns amžius. Pavyzdžiui, šuniukams reikia kitokio maisto nei suaugusiems šunims.
  • Šuns dydis. Mažesnių veislių šunims reikia mažesnių granulių, kurias lengviau kramtyti.
  • Šuns aktyvumo lygis. Aktyviems šunims reikės daugiau kalorijų nei mažiau aktyviems.
  • Bet kokios šuns sveikatos būklės. Alergiški ar jautrūs šunims gali prireikti specialaus maisto.

Pasitarkite su veterinarijos gydytoju, koks maistas geriausiai tinka jūsų šuniui. Jie galės jums patarti apie geriausią maisto pasirinkimą jūsų augintiniui.

Mūsų šuo yra pamėgęs Advance šunų maistą, tad siūlome ir Jums jį išmėginti. Įsigyti galite Dokrinesa.lt elektroninėje parduotuvėje.

Komentarai išjungti.