Tinkleliai durims: užsisakyti ir sumontuoti pačiam?

Tinkleliai durims: užsisakyti ir sumontuoti pačiam?

Jeigu norite, kad varginantys uodai vasaros metu netrikdytų Jūsų miego – tokiu atveju siūlome pasirūpinti tinkleliais durims, kurie tinka ir fasadinėms lauko durims, ir terasos. Svarbiausia, kad tokie tinkleliai suteikia maksimalią apsaugą nuo vabzdžių, tačiau taip pat puikiai atrodo ir tuo pačiu leidžia orui patekti į patalpas.

Plačiau apie tinklelius durims bei jų kainas galite skaityti čia https://www.solemlux.lt/produktai/e-parduotuve/tinkleliai/tinkleliai-durims/. Kuo daugiau žinosite – tuo pasirinkimas bus tikslingesnis.

Užsisakyti galima internetu

Jeigu norite sutaupyti labai daug laiko – visada siūlome tinklelius užsisakyti internetu. Tai yra ne tik labai greitas, tačiau taip pat ir labai patogus būdas rasti tai, ko Jums reikia. Žinoma, internete galima ne tik komfortabiliai pateikti u-sakymą, tačiau taip pat ir pamatyti akcijas, kurios leis sumokėti dar mažiau, tačiau būti ramiu, kad radote gerą kainos ir kokybės santykį.

Montavimas – greitas ir paprastas

Daugelis pergyvena, kad  tinkleliai durims yra labai sudėtingai įmontuojama, o samdyti specialistus – brangu. Tačiau tikrai ne. Montavimas yra ne tik greitas, tačiau ir paprastas. Taip, visada galima prašyti specialistų, tačiau kam – kaip internete galima rasti detalius gidus – kaip montuoti tinklelius. Tai dažniausiai kur kas paprasčiau nei atrodo.

Kokį langų uždangalą derinti greta?

Prie tinklelių tikrai galima derinti bet kokius langų uždangalus. Daugelis galvoja, kad tinka tik užuolaidos, tačiau tikrai ne. Bet kokie roletai ir žaliuzės lygiai taip pat gali būti skoningai komponuojamos, tad belieka derinti spalvines gamas ir džiaugtis aplinka, kurioje ne tik gera būti, tačiau ir tokia, kuri yra labai graži.

Susipažinti su labai įvairiais langų uždangalais galite Solemlux.lt prekybos vietoje. Susikurti ne tik stilingus, tačiau taip pat ir funkcionalius namus yra labai paprasta. Svarbiausia – noras, nes viskas yra įmanoma.

Tegul vasaros metu aktyviai brūzgiantys uodai ir kiti mašalai neblogina Jūsų gyvenimo kokybės. Juk norisi kvėpuoti gaiviu vasaros oru, tačiau nepergyventi dėl mašalų, taip? Išbandykite tinklelius, kurie keičia viską.

Komentarai išjungti.