Kodėl jūrinis kolagenas naudingas mūsų organizmui?

Kodėl jūrinis kolagenas naudingas mūsų organizmui?

Su kiekviena diena mūsų oda susiduria su pačiais įvairiausiais aplinkos faktoriais, kurie jai naudos tikrai neteikia. Tačiau laikui bėgant pati iš savęs ji pamažu sensta ir praranda savo elastingumą, švytėjimą, pradedamos įžvelgti pavienės raukšlės. Kad būtų galima kaip įmanoma labiau padėti savo veido odai, reikia ne tik sveikai maitintis, sportuoti ir apskritai sveikai gyventi, bet ir vartoti įvairius naudingus produktus, kurie mūsų odai neštų tik teigiamos naudos. Tad apie tokį produktą plačiau ir papasakosime šiame straipsnyje.

Kaip galima suprasti jūrinį kolageną?

Šios rūšies kolagenas yra gaunamas iš sūriame vandenyje gyvenančių žuvų žvynų ir odos. Kuo organizmas yra jaunesnis, tuo jis intensyviau gamina šią natūralią medžiagą ir dėl to jaunų žmonių oda atrodo taip puikiai. Tačiau laikui bėgant kolageno gaminamas kiekis organizme mažėja ir jo reikia papildyti papildomai. Kolageno gamyba organizme pradeda mažėti sulaukus apie 20-uosius metus. Tad jau nuo tokio amžiaus verta pradėti rūpintis jo atsargomis. Nors per metus jo mažėja po nedidelį kiekį, tačiau jei laiku nebus pradedamas vartoti jūrinis kolagenas, vėliau bus kur kas sunkiau ištaisyti tokias klaidas.

Pagrindinės jūrinio kolageno naudos

Jūrinis kolagenas išsiskiria pakankamai nemažomis naudingomis savybėmis. Pirmoji yra ta, kad jis kur kas labiau apsaugo odą nuo įvairių išorinių veiksnių, tokių kaip UV spindulių, kenksmingų dulkių dalelių, kurios tvyro ore, vandens ir panašiai. Turbūt viena pačių naudingiausių savybių ta, kad jis padeda gana intensyviai sumažinti senėjimo požymius, tad kuo jis bus pradedamas gerti anksčiau, tuo bus matomi geresni rezultatai. Taip pat jis naudą teikia ne tik odai, bet ir plaukams bei nagams. Tad vartojant jį, odos būklė pagerės, ji taps skaistesnė, glotnesnė, bus sumažintos raukšlės, o plaukai taps švelnesni, lengviau šukuojami, pradės žvilgėti ir nagai sustiprės ir mažiau lūžinės.

Kaip tinkamai naudoti jūrinį kolageną?

Nėra vienos taisyklės, kaip tokios rūšies kolagenas turėtų būti vartojamas. Kiekvienas gali rinktis sau tinkamą būdą. Vieni gali jį vartoti iš ryto su geriamais kokteiliais, dar kiti vartoti per pietus. Aišku, visada rekomenduojama pasiskaityti instrukcinį lapelį, kurį rasite prie kiekvienos pakuotės ir ten tikrai aiškiai ir išsamiai bus pateikta visa reikiama informacija.

Komentarai išjungti.