Nauji automobiliai BMW X7

Nauji automobiliai BMW X7

Dideli ir nauji automobiliai daugelio lietuvių svajonė. Jie tampa asmenybės dalimi, pabrėžiantys savininko solidumą, gerą skonį ir norą mėgautis patogumais. Todėl daug kam tikrai patiks nauji, didžiuliai BMW klasės visureigiai – X7. Automobilio ilgis net 5 151 cm, plotis 2 m, aukštis 1,805 m.

Šeimyniški

BMW X7 – tai geras pasirinkimas šeimai, turinčiai daugiau narių, nes jis turi 7 sėdimas vietas. Visos jos patogios ir pakankamai erdvios. Važiuojant į tolimesnę kelionę, pavyzdžiui, iš Vilniaus į Palangą, ne tik galima sutalpinti didelę šeimyną, bet dar liks vietos bagažinei, jos talpa svyruoja nuo 120 iki 326 litrų.

Individualūs sprendimai

Visi BMW prekės ženklo nauji automobiliai, tarp jų ir X7, turi privalumą, kuris leidžia būsimam savininkui užsakyti individualius priedus – „BMW Individual“. Kiekvienas vairuotojas vis kitaip įsivaizduoja savo tobulą automobilį. Vienas norės penkių zonų klimato kontrolės sistemos, kitam bus svarbu idealaus garsas, trečiam norisi išskirtinių ratlankių. Šiuos ir daugybę kitų individualių sprendimų galima užsakyti naujajame BMW X7.

BMW X7 salone apjungti geriausi iki tol šiuose naujuose automobiliuose buvę sprendimai – minkštos odinės sėdynės, medžio dekoracijos, panoraminis stogas su ištisu žvaigždynu, kurį imituoja LED lemputės. Naujuose BMW X7 įdiegtos tobulesnės nei kitose versijose, balsu valdomos sistemos. Vidaus įrangos privalumams galima priskirti ir du ekranus, vieną centrinėje konsolėje, kitą prietaisų skydelyje.

„OffRoad“ paketas su papildomu mygtuku leidžia pasirinkti vieną iš 4 važiavimo režimų: smėliu, žvyru, akmenuotu ar snieguotu keliu.

3 versijos

2018 metais išleisti nauji automobiliai BMW X7 turi kelias versijas, su trimis skirtingais varikliais:

  • „BMW X7 xDrive40i“ – 6 cilindrų varikliu, kurio galia 250 kW arba 340 AG.
  • „BMW X7 M50D“, kurio variklio galia 294 kW arba 400 AG.
  • „BMW X7 xDrive30d“ – variklio galia 195 kW arba 265 AG.

Naujus automobilius BMW X7, BMW X6, BMW X5, BMW X1, BMW elektromobilius galima įsigyti „Krasta Auto“ salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Užsakykite bandomąjį važiavimą ir įsitikinkite patys, kad BMW markei beveik nėra lygių.

Komentarai išjungti.