Oras vanduo sistemos įrengimas

Oras vanduo sistemos įrengimas

Nors oras vanduo sistema įrengiama gana greitai, tačiau montavimo darbus verta patikėti tik kvalifikuotiems specialistams, kurie jau įrengę ne vieną šildymo siurblį. Žinodami visus niuansus, jie parink geriausiai tinkančią vietą, kruopščiai atliks darbus ir suteiks jiems garantiją.

Jeigu jūs ieškote specialistų oras vanduo sistemai įrengti, kreipkitės į UAB „Saulės grąža“. Įmonė jau daug metų diegia tvarias energijos sistemas ir parduoda tik geriausios kokybės šildymo siurblius, idealiai tinkančius lietuviškoms žiemoms. Atlikus montavimo darbus suteikiama 5 metų garantija. Geriausi elektros energijos specialistai padės išspręsti namų šildymo klausimus, taip kad jūs sutaupytumėte, o patalpose būtų šilta ir jauku. „Saulės grąža“ verta pasirinkti savo partneriu dėl kelių priežasčių:

Greitai reaguojama į gedimus

Ne tik įrengiama oras vanduo sistema, bet ir atliekamas aptarnavimas 24 val. per parą. Sugedus šildymo siurbliui, jis bus pataisytas kaip įmanoma greičiau.

Suteikiama garantija darbams

Įmonėje parduodamiems šildymo siurbliams oras vanduo suteikiama 5 metų garantija, įrengimo darbams taip pat duodama 5 metų garantija.

Galima sutaupyti su saulės elektrine

Oras vanduo sistema gerai apšildo patalpas, pašildo vandenį, ji veikia naudodama elektrą. Jeigu norite dar daugiau sutaupyti, „Saulės grąža“ specialistai įrengs saulės elektrinę, prijungs ją prie šildymo sistemos, todėl jūsų elektros sąnaudos sumažės dar 3 kartus.

Kaip įrengiama oras vanduo sistema?

Šią sistemą sudaro vidinis ir išorinis blokas. Svarbu, kad išorinis blokas būtų apsaugotas nuo lietaus, sniego, drėgmės, todėl jis turėtų būti įrengtas po stogeliu, ant lygaus pagrindo. Abu blokai sujungiami vamzdynu. Rekomenduojama, kad vamzdynas būtų kuo trumpesnis, todėl iš anksto reikia apgalvoti blokų buvimo vietą. Pajungiami vamzdeliai į vandentiekio ir grindų šildymo sistemas. Sistemos užpildomos freonu. Įrengiamas kondensato nutekėjimas.

Specialistai papildomai gali sumontuoti saulės elektrinę. Turėdami efektyvią šildymo sistemą ir saulės elektrinę sutaupysite namo išlaikymui: šildymui, vėsinimui vasarą, karšto vandens pašildymui, jeigu turite – elektromobilio eksploatavimui.

Turėdami saulės elektrinę galėsite visiškai nedaug mokėti už elektromobilio pakrovimą, naudosite aplinkos neteršiančią atsinaujinančią energiją.

 

Komentarai išjungti.