Permanentinis makiažas kasdieniame gyvenime

Permanentinis makiažas kasdieniame gyvenime

 Pasakoja klientė

Kiek pamenu save nuo vaikystės neturėjau labai vešlių plaukų, ryškių bruožų. Paauglsytėje sekant madas buvo įdarbintas pincetas ir mano antakiai įgavo tam tikrą saviraiškos formą. Bet keičiantis išorinėms madoms, ateina ir vidinis suvokimas apie savo ilgalaikį grožį. Eksperimentai su savo antakiais paliko negrįžtamą žalą, agresyvus plaukelių pešiojimas pažeidė svogūnėlius ir jie niekada neatauga. Antakiai ‘nutolę’ vienas nuo kito, skirtinguose aukščiuose skirtingas kiekis plaukelių, vaizdelis liūdnas. Paraginta mamos ir draugių pradėjau domėtis grožio galimybėmis, specialistais, kurie man padėtų susigrąžinti antakius ir pasitikėjimą savimi.

Norėjosi ne trumpalaikio sprendimo, taip mano akį patraukė permanentinis makiažas ir jo galimybės suteikti veidui naujus bruožus, kurie nenusiplauna po dienos. Galite įsivaizduoti kiek ilgai trypčiojau, dvejojau, rinkausi meistrę, formas, spalvas, kol pagaliau žengiau žingsnį ir nuėjau pas savo ilgai išieškotą mikropigmentacijos specialistę. Išklausius visą meistrės suteiktą informaciją, jaučiausi kaip po medicinos, fizikos, chemijos, braižybos ir psichologijos paskaitų. Tikrai nemaniau, kad permanentinis makiažas apima visas šias sritis ir yra toks rimtas. Pasitikėjimas išaugo dvigubai ir ramia širdimi laukiau kada galėsiu pamatyti savo naujus antakius veidrodyje. Man parinko ir pritaikė plaukelių piešimo, dar kitaip microblading, ir šešėliavimo technikas, kad antakiai atgautų trūkstamus plaukelius ir vešlumą, spalva buvo identiška mano antakių plaukeliams. Ruošdamasi antakių permanentui suvokiau, kad tai gali būti skausminga procedūra , nes juk tai atliekama su adatomis.Tačiau buvau itin maloniai nustebusi šios procedūros, bei pačios meistrės švelnumu, net prisnūdau procedūros metu.

Suvokdama , kad mano atvejis nėra eilinis ir tobulam rezultatui pasiekti turime bendradarbiauti kartu su meistre. Tiek kiek mikropigmentacijos specialistė įdėjo darbo ir savo širdies, tiek ir aš turiu pasirūpinti sklandžia priežiūra ir suvokiu, kad mano organizmas gali reaguoti į šią procedūrą atstumdamas pigmentą. Turėdama visą informaciją apie ilgalaikį makiažą, pasitikiu savo meistre, procesu ir nekantrauju pamatyti pilnai sugijusius antakius.

Grožio paslaugomis naudojausi pas – https://vilma-permanent.lt/

Komentarai išjungti.