Megzti pufai – jaukaus kambario detalė

Megzti pufai – jaukaus kambario detalė

Kiekvienas svajojame apie mums jaukų kambarį ar mažą kampelį, kuriame galėtume atsipalaiduoti ir jaustis patogiai. Tokius kambarius sukuria keli interjero aksesuarai arba interjero detalės. Žinoma, kiekvienam jaukumas suprantamas savaip, vieniems gali būti ilgos, žemę siekiančios užuolaidos, kitiems burbulų girlianda, o dar kitiems – megzti pufai. Tad šiame straipsnyje plačiau pakalbėsime apie šią kambario detalę.

Megzto pufo paskirtis

Toks pufas gali atlikti kelias paskirtis. Viena iš jų – sėdimoji. Matyt, tai viena pagrindinių šio daikto paskirčių, nes jos pavadinimas dažniausiai asocijuojasi su sėdėjimu. Tačiau, jo paskirtis gali būti ir kitokia. Jei namuose neturite mažo staliuko pasidėti kavos puodeliui su skanėstu – megzti pufai puikiai pasitarnaus kaip nedidelis stalelis. Tereikia ant jo padėti kietesnį pagrindą, tokį kaip padėklas, ant kurio nedideli indai stovėtų stabiliai ir štai – nedidelis stalas jau paruoštas. Dar kita paskirtis galėtų būti tiesiog užsikelti kojas ant jo sėdint ant sofos ar fotelio. Jo pagalba galėsite pailsinti kojas ir atsipalaiduoti. Na ir kita paskirtis gali būti kaip spintelės ant kurios galima laikyti tam tikrus daiktus, kad jie tiesiog nebūtų numesti ant žemės. Jei pufas didesnis, ant jo trumpam gali būti padėta patalynė ar miego drabužiai, kol yra tvarkoma miegamojo lova. Tad pufas turi daug paskirčių ir suteikia jaukumą namuose.

Kaip išsirinkti megztą pufą kambario interjere?

Pirmiausia reikėtų atsižvelgti, kokios spalvos vyrauja kambaryje. Ir pagal tai reikėtų rinktis tokį pufą. Bet aišku, jei kambaryje norite ryškesnio akcento, visada galite rinktis ryškų ir akį traukiantį pufą. Toks pasirinkimas puikiai pagyvins interjerą. Taip pat, renkantis megztą pufą, svarbu atkreipti dėmesį į jo dydį. Jei kambarys yra nedidelis, galbūt tuomet reikėtų mažesnio skersmens, kad jis nesimaišytų atliekant kasdieninius darbus. Be to, jei jis pasirinktoje vietoje stovės ne kasdien, o dažniausiai jį reikės paslėpti spintoje ar po stalu, verta pagalvoti apie jo matmenis. O jei kambarys yra didelis, kad jam jaukumo suteiktu ne tik degančios žvakės, galite rinktis kelis didesnius pufus, kurie pavers jūsų kambarį neįtikėtinai subtiliu. Čia norės sugrįžti kiekvienas jūsų pažįstamas.

Megztų pufų priežiūra

Megzti pufai nereikalauja daug dėmesio, todėl jiems nereikės skirti papildomos biudžeto dalies perkant specialius valiklius ar valymo kempinėles. Kiekvieno namuose yra valikliai, kurie skirti tekstilei, tad atsiradusias dėmes ar kitus nešvarumus galėsite valyti būtent šiuo valikliu. O susikaupusias dulkes ant jo galėsite lengvai nupurtyti pufą tiesiog išnešę į balkoną ar namo terasą.

Komentarai išjungti.