Sunkios antklodės kasdieniniame gyvenime

Sunkios antklodės kasdieniniame gyvenime

Sunkios antklodės kasdieniniame gyvenime

Anksčiau sunkios antklodės dažniausiai buvo naudojamos medicininiais tikslais sumažinti nerimo priepuolius, jos taip pat buvo naudojamos vaikų gydyme ar reabilitacijoje. Tačiau bėgant laikui ir atlikus nemažai tyrimų pastebėta, kad jos gali pagelbėti ne tik medicinoje, bet ir kasdieniniame žmonių gyvenime. Tyrimų metu įrodyta, kad jos gali sumažinti stresą, nerimą, padėti atsipalaiduoti ar pagerinti miego kokybę.

Kokios būna sunkios antklodės?

Internetinėje parduotuvėje https://hancen.lt galėsite rasti platų sunkių antklodžių pasirinkimą skirtą tiek suaugusiems, tiek vaikams. Čia galėsite rasti:

  • Įprastas sunkias antklodes, kurios pripildytos smulkių stiklo rutuliukų, kurių pagalba jausitės tarsi, kažkas jus apsikabintų.
  • Bambukinės sunkios antklodės, kurios pagamintos iš natūralaus bambuko pluošto, kuris yra laidus, o tai neleis jums sukaisti miego metu.
  • Antibakterinės sunkios antklodės, kurios pagamintos iš medvilnės pluošto, be to jų sudedamoji dalis yra sidabro jonai, kurie padeda pašalinti bakterijas.
  • Sunkios antklodės vaikams. Jos pripildytos smulkiais stiklo rutuliukais, kurie apgaubia vaiką, suteikia apkabinimo jausmą ir padeda atsipalaiduoti.
  • Bambukinės sunkios antklodės vaikams. Pagamintos iš natūralaus bambuko pluošto, kuris padeda vaiko kūnui kvėpuoti ir nesušilti miego metu.

Kaip pritaikyti sunkią antklodę sau?

Dažniausiai šių antklodžių svoriai suaugusiems svyruoja nuo 5 kg iki 11 kg, vaikams nuo 2 kg iki 4 kg. Ją reikėtų pritaikyti atsižvelgiant į kūno svorį. Taigi ji turėtų atitikti apie 10 proc. jūsų kūno svorio. Bet tai yra tik rekomendacija, kuri remtasi atlikus nemažai tyrimų. Kiekvienas žmogus yra individualus, todėl galbūt vienam norėsis sunkesnės, o kitam atvirkščiai – lengvesnės, tad reikėtų rinktis tai, kas yra komfortabiliausia ir maloniausia. Tad jei esate pripratę vienoje lovoje miegoti po viena antklode, tikėtina, kad to reikės atsisakyti ir įsigyti dvi atskiras sunkias antklodes pagal jūsų svorį. Na nebent viena tiktų tada, jei abiejų kūno svoris yra panašus ir patenka į vienodą svorio kategoriją.

Kam rekomenduojamos šios antklodės?

Šias antklodes gali naudoti visi, kurie nori patirti gero miego kokybę, lengviau atsipalaiduoti, numalšinti stresą. Tad jos tinka vaikams ir suaugusiems. Taip pat jos tinka ir turintiems alergiją. Tad beveik kiekvienas žmogus gali mėgautis šios antklodės teikiamais malonumais. Šios antklodės rekomenduojamos ir žmonėms, kuriems pasireiškia nerimo priepuoliai, kurie turi autizmo sindromą ar kitų psichologinių ligų. Jos pagalba, tokie žmonės lengviau nusiramina, atsipalaiduoja.

Komentarai išjungti.