Sveikinimai gimtadienio proga. Kaip juos išreikšti?

Sveikinimai gimtadienio proga. Kaip juos išreikšti?

Artėja artimo žmogaus gimtadienis?

Vis dar svarstote kaip pasveikinti savo artimą bičiulį su gimtadieniu? Nesugalvojate dovanų idėjų, o galbūt nerandate kokius žodžius jam parinkti? Tam ir esame mes, manoknyga.lt kolektyvas, jog padėti Jums šioje, nelengvoje situacijoje. Žinome, kaip sunku kartais yra sugalvoti gerą, įsimintiną sveikinimą, nors žmogus kuriam norime jį pasakyti mums daug reiškia. Pateiksime keletą patarimų kaip gražiai parašyti tekstą, bei išlikti originaliam bet kokioje situacijoje.

Populiariausi sveikinimo būdai

  • Dažniausiai sveikinimai gimtadienio proga yra pateikiami internetu Facebook platformoje  parašant ant profilio sienos. Šis būdas yra tinkamas pasveikinti žmonės, su kuriais mažiau esate mažiau pažįstami. Tai neužima daug laiko, dažniausiai matoma frazė: sveikinu su gimtadieniu, sveikinu, o kartais, net ir tiek padaryti kitiems atrodo per sunku, tuomet rašomas žodis “Su”. Mūsų asmenine nuomone, šiuo atveju geriau nerašyti jokio sveikinimo nei dvi raides SU. Dar prasčiau, kuomet įklijuojamas gėlių puokštės paveiksliukas iš interneto. Visai kas kita, kuomet yra padaromas nuotraukų koliažas, ir šilti žodžiai šalia.
  • Jei žmogus, kurį norite pasveikinti gyvena toli,  galite jam skirti dėmesio ir nupirkti atviruką, parašyti sveikinimą ranka ir išsiųsti paštu, pridedant smulkią, saldžią dovanėlę. Smulkios dovanėlės, pakelia nuotaiką ir praskaidrina dieną bei yra daug šiltesni.Patariame vengti iš anksto parašytų atvirukų, kuriuose naudojamos visiems atsibodusios frazės, ar paveiksliukai, kuriuose tereikia pasirašyti.
  • Pats geriausias būdas – pasveikinti gyvai su dovanėle.
  • Paskambinti telefonu ir pasveikinti gyvai.

Kaip taisyklingai parašyti sveikinimo tekstą atviruke?

Priklausomai nuo to, kam skirtas atvirukas. Jei tai yra artimas bičiulis, galima naudoti neformalią, laisvą rašymo formą ir tiesiog išreikšti mintis. Galimi įvairūs ir humoro objektai, tačiau reikia neperžengti ribos, neįžeisti žmogaus, ar kaip nors kitaip pašiepti.

Jei rašomas oficialus sveikinimas ( tai galioja mažiau pažįstamiems, ar vyresnio amžiaus žmonėms, verslo partneriams), laiške reiktų kreiptis Gerbiamasis / Gerbamieji, ponas, ponia. Naudojama trečiojo asmens asmenuotė – Jus. O laiško gale yra pasirašoma oficialiai.

Ko palinkėti sveikinant su gimtadieniu?

Sveikinimai gimtadienio proga dažniausiai yra taikomi pagal žmogaus amžių, lytį, bei ryšį su Jumis. Dažniausi linkėjimai yra: sveikata, laimė, pinigai, meilė, ramybė. Tik rašant tekstą, reikia jį suasmeninti, pagal Jūsų pasirinktą žmogų bei tekstą papildyti savo sugalvotais žodžiais. Galbūt jis neseniai turėjo svarbią operaciją, arba siekia verslo ar sporto aukštumų. Paminėkite, tai kas yra Jūsų širdyje. Jeigu trūksta pačių idėjų, ar žodžių, visada galite pasinaudoti internetu. Tokie portalai kaip Sentencijos.lt Jums padės. Tačiau visuomet patariame sveikinimus perrašyti pagal save ir pagal tam tikrą žmogų, jei norite išlikti originalūs bei nuoširdūs.

Komentarai išjungti.