Maca milteliai – natūralus energijos šaltinis ir patarimai, kaip vartoti

Maca milteliai – natūralus energijos šaltinis ir patarimai, kaip vartoti

Maca milteliai – natūralus energijos šaltinis ir patarimai, kaip vartoti

Maca (lietuviškai peruvinė pipirnė) – turtingą istoriją turintis maistingas ingredientas, šiek tiek iš pirmo žvilgsnio primenantis ridiko daržovę. Anksčiau šis produktas buvo ypač vertinamas dėl poveikio vaisingumui ir lytiniam potraukiui, tačiau šiais laikais maca milteliai geriau žinomi kaip supermaistas, natūraliai didinantis energijos lygį, ištvermę ir mažinantis nuovargio pojūčius.

Kas yra maca?

Peruvian maca yra šakniavaisis, augantis gana atšiauriomis sąlygomis kalnuose, Bolivijos ir Peru regionuose. Maistingiausia augalo dalis yra jo šaknis, kurioje yra sukauptos visos vertingos maistinės savybės ir mineralai. Peruvinė pipirnė dažniausiai sutinkama jau sudžiovinta ir apdirbta miltelių forma, kaip pavyzdžiui, DailySpoon maca milteliai – pasižymi labai švelniu, medaus ir riešutų natų poskoniu.

Maca milteliai: nauda

Natūralus energijos šaltinis

Iš maistinės vertės gali būti pastebėta, kad maca milteliai turi nemažai gerųjų angliavandenių, kurie yra skaidomi lėčiau, todėl pasisavinami lėčiau – taip yra užtikrinamas tolygus energijos lygio palaikymas. Taip pat naujausių mokslinių tyrimų nurodyta, kad šis ingredientas gali padidinti ištvermę ir gerinti sportinius rezultatus (tyrimas buvo atliktas su dviratininkais ir buvo fiksuoti greitesni rezultatai ir mažesnis sportininkų, kurie vartojo Peruvian maca, nuovargis).

Gali gerinti nuotaiką

Keli rasti tyrimai rodo, kad peruvinė pipirnė gali turėti įtaką nuotaikai. Ingredientas sudėtyje turi flavonoidų, kurie yra siejami kaip dalinai atsakinga už nuotaikos gerinimą medžiaga.

Gali didinti lytinį poveikį

Dažnai minima šio supermaisto nauda – natūralus būdas padidinti libido lygį. Keliais skirtingais tyrimais, atliktais ankstyvaisiais 2000 metais, rasta įrodymų, kad reguliarus maca vartojimas gerina lytinį potraukį po mažiausiai 6 savaičių vartojimo. Tiesa, tyrimai buvo atlikti su vyrais, tačiau vėlesniais tyrimais buvo pastebėti pokyčiai ir su moterimis, patyrusiomis menopauzę.

Gali gerinti smegenų veiklą

Įdomiausia, kad Peruvian maca gali gerinti atmintį ir apskritai protinę veiklą. Nors šie tyrimai yra labai nauji ir dauguma jų buvo atlikti su gyvūnais, patys perujiečiai, o tiksliau, mokyklinio amžiaus vaikai, naudojo maca su tikslu pagerinti mokymosi rezultatus mokyklose.

Kur geriausia pirkti maca?

Maca pirkti galite Daily Spoon internetinėje parduotuvėje. Mūsų produkto kilmės šalis yra Peru, užtikriname geriausią kainos ir kokybės santykį. Daily Spoon maca milteliai yra smulkios ir glotnios tekstūros, skoniu primenantys medaus dulkes, o geriausia, kad šis švelnus supermaistas yra natūralus energijos ir geros nuotaikos užtaisas.

Daily Spoon maca milteliai: kaip vartoti?

Rekomenduojama šį produktą vartoti 1-2 arbatinius šaukštelius per dieną. Dėl švelnaus skonio, jį nesunku įtraukti į savo mitybą: galima dėti į daržovių kokteilius, paskaninti košes, jogurtus, tinka dėti į chia pudingus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *