Platus pokerio turnyrų pasirinkimas

Platus pokerio turnyrų pasirinkimas

Jeigu esate naujokas pokerio pasaulyje, tikriausiai pasižiūrėjus, kiek rūšių pokerių žaidimų galima žaisti, gali kilti nemažai klausimų, kurį variantą pasirinkti. Tad apie kiekvieną jo rūšį geriau pasidomėti plačiau, tada susidėti visus pliusus ir minusus ir taip galėsite nuspręsti, kokią rūšį pasirinkti labiausiai apsimoka jums. Tik nereikėtų galvoti, kad visi vienodai gali pradėti nuo tam tikro žaidimo, kiekvieno supratimas yra skirtingas, todėl ir pasirinkimai gali būti skirtingi. Kad būtų paprasčiau suprasti, kas yra pokerio turnyrai, šiame straipsnyje apie jį norime papasakoti kiek daugiau ir supažindinti su šia rūšimi.

Kokie turnyrai gali susilaukti dėmesio?

Priklausomai nuo to, kokioje žaidimo stadijoje esate, ar esate tik pradedantysis ar jau profesionalas, atitinkamai galite rinktis ir žaidimų kambarius. Aišku, jeigu esate tik pradžiamokslis, tikriausiai esate užsidegęs ir norite nugalėti net pačius stipriausius priešininkus ir dažnu atveju registruojatės į gana didelį kambarį. Tačiau nereikia apsigauti, kaip bebūtų, jeigu kitas žaidėjas turi didesnę patirtį, tada jo tikimybė laimėti yra didesnė. Todėl visada verta pagalvoti ir apie mažesnius kambarius, nes ten susirenka ne tokią didelę patirtį turintys žaidėjai, todėl galimybė laimėti yra kur kas didesnė. Aišku, tiek vienas, tiek kitas kambarys turi savus pliusus:

  • Jeigu rinksitės didesnius, tuomet ten varžovai bus stipresni, bet laimėjimo atveju pinigų sumos bus didesnės ir bus įgaunama nemažai naudingos patirties.
  • Jeigu bus pasirenkamas mažesnis kambarys, tada tikimybė laimėti yra didesnė.

Tad kaip matote iš pateiktų variantų, tiek vienas, tiek kitas pasirinkimas yra naudingas, tad patys turėtumėte nuspręsti, kurio varianto jums reikia, tai yra patirties ar laimėjimų. Nepamirškite ir to, kad patirtis ir žinios atsiranda ne vien tik nuo žaidimo. Reikia pokeriu ir domėtis, tad naudingą informaciją apie pokerio turnyrus galite atrasti čia pokerioforumas.lt.

Kaip juose galima dalyvauti?

Pokerio turnyrai yra patogu ir tuo, kad galima rinktis, kaip žaisti. O pasirinkimo galimybės yra dvi, tai yra žaisti gyvai arba žaisti internetu. Todėl kiekvienas gali rinktis pagal savo galimybes ir kaip yra patogiau, nes tiek viena, tiek kita pusė turi savų pliusų ir minusų.

Pokerio turnyrų rūšys

Pokerio turnyrų rūšių yra ne viena:

  • Freezeout turnyrai – kurių pagrindinė taisyklė yra ta, kad papildomai nusipirkti žaidybinių žetonų nebus galimybės. Tad jeigu atsitinka taip, kad per žaistus žaidimus juos visus pralošiate, tai papildomai jų negausite, tad iš turnyro teks pasitraukti.
  • Turbo turnyrai – vien jau pavadinimas pasako, kad tokie žaidimai vyksta greitai ir agresyviai, tad tie, kurie mėgsta ramų žaidimą, šios rūšies turnyro neturėtų rinktis, nes dažnu atveju jie nesuspėja su dauguma ir taip pralaimi.
  • Bounty turnyras – jo esmė pašalinti tam tikrą žaidėją ir tai padarius galima laimėti papildomas sumas pinigų, o jos gali būti pakankamai didelės.

 

Komentarai išjungti.