Plaukų priauginimas- prabanga ar visiems prieinamas dalykas?

Plaukų priauginimas- prabanga ar visiems prieinamas dalykas?

Plaukų priauginimas – ne naujiena. Nuo senų senovės tiek moterys tiek vyrai norėjo turėti ilgus, bei tankius plaukus. Švelniosios lyties atstovėms tai grožio, seksualumo ženklas, o vyrams tai stiprybės ir galios išraiška. Kaip bebūtų šiais laikais plaukų priauginimo kaina nėra itin maža. Na verta paminėti, jog kainos dalykas yra kiek individualus, kas vienam mažai kitam gali atrodyti labai daug, todėl šiandien pasiaiškinsime nuo ko priklauso procedūros kaina.

Plaukų priauginimo kaina

Tikslios kainos pasakyti neimanoma, o tai yra dėl to jog kiekvieno kliento atvėjis yra unikalus. Reikia suprasti jog išlaidos priklauso nuo įvairių dalykų: priauginimo metodo, plaukų rūšies ir kokybės, meistro darbo kainos. Dažniausiai kaina svyruoja nuo 350 iki 550 eurų (įskaitant ir plaukus), tačiau svarbu suprasti, jog kiekvienas meistras turi savo kainoraštį, tad kainos tarp meistrų tikrai skiriasi.

Nuo ko priklauso kaina

Plaukų priauginimo kaina dažniausiai priklauso nuo keletos dalykų. Pirma – kiek reikės sruogų ir kokio ilgio. Vienam klientui pasiekti norimą rezultatą gali užtekti 50 gramų sruogų, o kitam pasiekti tokį pati rezultatą prireiks 80 g sruogų. Gerus plaukus galima išnešioti iki 3 metų, aišku laiku atliekant korekcijas, todėl plaukai turi savo kainą.

Antra – sruogų skaičius.  Reikia atsižvelgti ir į tai, kad ypatingai retu atveju užsakius (imkime kaip pavyzdį) 80 g plaukų, darbo kaina ir bus 80 Eur (skaičiuojant 1 Eur už uždėtą sruogą). Taip gali nutikti dėl to, nes dedant tik gramines sruogeles yra labiau žalojami plaukai, sudarant svorį natūraliems plaukams. Norint to išvengti naudojamos micro arba nano sruogelės, kurios  yra lengvesnės ir mažiau apkrauna plaukus, tačiau atitinkamai brangiau ir kainuoja meistro darbas.

Meistro patarimas

Jei pasiryžote šiai grožio procedūrai, turite įsivertinti ar plaukų priauginimo kaina netamps Jūms našta. Taip sakau todėl, nes kas 2-3 mėnesius bus reikalinga atlikti korekcijas. Jų metu nereikia pirktis naujų plaukų, tiesiog yra nuimamos jau priaugintos sruogos, jos sutvarkomos ir uždedamos atgal. Po šios procedūros reikia sumokėti tik už meistro darbą. Būtina pasiskaičiuoti ar finansai leis kas 2-3 mėnesius išleisti papildomus 200-300 eurų.

Komentarai išjungti.