SEO Optimizavimas. Kiek laiko trunka įgyvendinti strategijas?

SEO Optimizavimas. Kiek laiko trunka įgyvendinti strategijas?

Interneto svetainių SEO optimizavimas nėra greitas procesas. Net jei ir darbai yra padaryti profesionaliai, rezultatų gali reiktų palaukti 3-9 mėnesius, priklausomai nuo Jūsų pasirinktos konkurencinės aplinkos. Taip pat nevertėtų įsivaizduoti, jog srautas užkils po tam tikro praėjusio termino. Google paieškos algoritmas veikia palaipsniui, indeksuojami pavieniai puslapiai, o paieškų sistemų pozicijos nėra visiems rodomos vienodai. Tai įsitikinti galite suvesti tam tikrus raktažodžius pas save kompiuteryje, ir pamėginti kitą įrenginį – tarkim darbinį telefoną. Turėtumėte pastebėti, jog kai kurių tinklapių pozicijos skiriasi. Tai yra todėl, jog paieškos pozicijos kinta ne visiems vienu metu vienodai. Įrankyje Google search console, galite matyti savo tinklapio average ( vidutinę) poziciją.

Nuo ko priklauso paieškos rezultatai? Kodėl jie skiriasi?

  • Skiriasi dėl daug dalykų. Visų pirma tai Jūsų gyvenamoji lokacija, naršymo istorija, dažniausiai spaudžiami puslapiai bei pomėgiai. Dėl šios priežasties, jei įvesti į paiešką kirpykla ( atminkite, jei gyvename Vilniuje) Jums ir rodys Vilniaus kirpyklas. Taip pat yra ir su kitais miestais, jei gyvenate Skuode, tai ir matysite aplinkinius rezultatus. Tai yra visiškai normalu. Dėl to, mes savo klientams patariame, paminėti savo lokaciją tiek straipsniuose, tiek pačiame tinklapyje, jog paieškos sistema suprastų kur randatės.
  • Jei jūsų verslas ar svetainė nėra orientuotą į tam tikrą miestą, kaip pavyzdys turite receptų ar sveikinimų svetainę. Tuomet labai svarbūs yra ON-SITE ( vidiniai seo darbai) , kurių metu atliekamas tinklapio optimizavimas. Tai apima bendrą svetainės funkcionalumą, veiksnumą, greitį ir naudingumą. Čia susijungia du dalykai – techninis svetainės auditas ir klaidų taisymas, bei kūrybinis rašymas, kuris orientuotas į tam tikrus raktinius žodius.
  • Jei jau atlikti vidiniai svetainės darbai, metas pagalvoti apie OFF-SITE seo. Tai darbai, kurie vyksta tinklapio išorėje, kituose portaluose. Gerai veikia įvairūs naujienų tinklapiai, kaip regioniai portalai, tačiau jie nėra pigūs. Galimi pasirinkimai yra SEO straipsnių katalogai, kurie turi gerų nuorodų ir gali pasiūlyti „draugišką“ kainą, o už nedidelį mokęstį seo straipsnių rašytojai paruoš turinį. Reiktų stengtis, jog jis nebūtų „sausi“ pavieniai žodžiai kaip internetu pirkti pigiau ir panašiai. Kuriant nuorodų tinklą galima pasinaudoti ir internetiniais forumais, tačiau dauguma jų siūlo NO-FOLLOW nuorodą, o tai reiškia jog jos turės mažiau vertės. Tačiau dėl to nereiktų rūpintis, kadangi nuorodų turite pasirinkti kuo įvairesniu dėl natūralumo atžvilgio paieškų sistemoms.

Kiek kainuoja seo optimizavimo paslaugos?

Tai priklauso nuo tokių veiksnių kaip: ar tinkamai sukurtas puslapis. Kiek jame yra turinio, nuorodų, kokia yra konkurencija. Šiam dalykui reikalingas SEO auditas, kurį gali pasiūlyti nemokamai kai kurios SEO agentūros. Taip sužinosite savo silpnąsias vietas, ant kurių galėsite dirbti ir sėkmingiau kovoti su konkurentais. Seo ilgalaikis procesas, kuris nepasidaro per dieną.

 

 

Komentarai išjungti.