Sidabriniai papuošalai. Nuo ko priklauso jų kaina?

Sidabriniai papuošalai. Nuo ko priklauso jų kaina?

Sidabro papuošalų kaina priklauso nuo sidabro kokybės, dirbinio svorio ir dizaino sudėtingumo. Šių papuošalų kaina gali svyruoti nuo kelių iki tūkstančių eurų. Brangiausi sidabriniai papuošalai paprastai būna tie, kurie pagaminti iš aukščiausios kokybės sidabro ir yra labai sudėtingo dizaino. Tačiau yra ir labai nebrangių sidabro papuošalų už prieinamą sumą. Tai iš tiesų priklauso tik nuo to, ko ieškote ir kiek esate pasirengę išleisti.

Pagrindiniai veiksniai, nuo ko priklauso kaina:

Kai kalbama apie sidabro papuošalus, reikia nepamiršti kelių dalykų, kad gautumėte geriausią įmanomą pasiūlymą. Pirmiausia svarbu žinoti, kokių skirtingų rūšių sidabro galima įsigyti rinkoje. Trys pagrindinės sidabro rūšys yra sidabras, grynasis sidabras ir dengtas sidabras. Grynasis sidabras yra neabejotinai populiariausia sidabro rūšis, be to, jis yra brangiausias. Tai stori, patvarūs juvelyriniai dirbiniai. Plonasis sidabras yra šiek tiek pigesnis už gryną sidabrą, tačiau jis nėra toks tvirtas ir gali būti lengvai pažeidžiamas. Dengtas sidabras yra pigiausia sidabro rūšis, tačiau laikui bėgant jis taip pat greičiausiai nusidėvi.

Praktiniai patarimai, kurie leis papuošalais džiaugtis ilgiau:

  • Pirkite internetu. Čia yra įvairių vietų, kur galite įsigyti sidabro papuošalų. Tačiau prieš perkant svarbu atlikti įsitikinti, jog svetainė yra teisėta ir kad papuošalai pagaminti iš aukštos kokybės sidabro. Prieš ką nors pirkdami taip pat verta perskaityti klientų atsiliepimus.
  • Kitas būdas sutaupyti pinigų sidabro papuošalams – pirkti juos per išpardavimą. Daugelis juvelyrų išpardavimus rengia ištisus metus, todėl tikrai verta į juos atkreipti dėmesį. Jų metu dažnai galima rasti puikių sidabro papuošalų pasiūlymų.
  • Rinkitės ne kiekybę, o kokybę. Geriau turėti kelis aukštos kokybės sidabro papuošalus nei didelę pigių, prastos kokybės dirbinių kolekciją. Sidabriniai papuošalai yra investicija, todėl verta išleisti šiek tiek daugiau, kad įsigytumėte tai, kas tarnaus ilgai.
  • Nepamirškite tinkamos sidabro priežiūros. Papuošalai ilgainiui gali patamsėti, todėl svarbu juos reguliariai valyti ir laikyti vėsioje, sausoje vietoje.
  • Patamsėjusius sidabro papuošalus dažnai galima išvalyti specialia sidabro valymo šluoste.

Sidabro gaminiai turi žymėjimą kuris parodo, kiek procentų sidabro yra metale. Procentai išreiškiami skaičiais. Pavyzdžiui , skaičius “925” ant sidabro gaminio reiškia, kad jo sudėtyje yra 92,5 % sidabro. Kiti 7,5 % metalo.

Komentarai išjungti.