Šildymo sistemos skaičiuoklės pasirinkimas padės išsirinkti šildymo sistemą

Šildymo sistemos skaičiuoklės pasirinkimas padės išsirinkti šildymo sistemą

Šildymo sistemos skaičiuoklės pasirinkimas padės išsirinkti šildymo sistemą

Planuojantys įsirengti naują šildymo sistemą tikriausiai peržvelgia daugybę pasiūlymų, tačiau kokią išsirinkti, klausimas lieka neatsakytas. Mes patariame kreiptis į įmones, kuriose galimas šildymo sistemos skaičiuoklės pasirinkimas. Užpildžius tokią skaičiuoklę turėtumėte artimiausiu metu gauti atsakymą, kokie šilumos siurbliai jums siūlomi, kokia jų įrangos kaina. Tiesa, patartina užpildyti bent keletą skaičiuoklių, kad patys galėtumėte įvertinti rinkos kainas, specialistų profesionalumą.

Šildymo sistemos skaičiuoklės pasirinkimas „Saulės grąža“ internetinėje svetainėje

UAB „Saulės grąža“ tai patikimas partneris, jau daugelį metų diegiantis šildymo sistemų ir pigesnės elektros sprendimus. Įmonės atstovai per ilgalaikę patirtį atsirinko geriausios kokybės prekinių ženklų šilumos siurblius, efektyviai veikiančius lietuviško klimato sąlygomis. Klientams siūlomi „Samsung“, vokiški „Viessmann“ ir švediški „Thermia“ šilumos siurbliai oras vanduo ir oras-oras.

Norėdami sužinoti preliminarias kainas pasinaudokite šildymo sistemos skaičiuokle. Nurodykite namo energinio naudingumo klasę, dabartinę šildymo sistemą, šildomą plotą ir parašykite visus kylančius klausimus. Gavę atsakymą susisiekite su „Saulės grąžos“ specialistais, kurie darbuojasi visoje Lietuvoje.

Pasirinkite dar keletą skaičiuoklių

Jeigu norite gauti geriausią pasiūlymą kainos ir kokybės atžvilgiu, užpildykite ir kitas skaičiuokles. Jas rasite į „Google“ paieškos lauką įvedę frazę „šildymo sistemos skaičiuoklės pasirinkimas“. Taip pat konsultuokitės su profesionalais telefonu ar gyvai. Tai padės jums nuspręsti, kokią šildymo sistemą pasirinkti. Šiuo metu dažnas sprendimas – šilumos siurbliai oras vanduo ir oras oras. Taip pat efektyvūs, tačiau sudėtingiau įrengiami siurbliai žemė oras ir vanduo vanduo. Didelis pliusas, kad keičiant iškastiniu kuru kūrenamus katilus į šias šildymo sistemas iš Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) galima gauti 50 % kompensaciją.

Žinoma, vis dar galima naudoti senesnius šildymo būdus, pavyzdžiui, dujinius katilus ar biokurą naudojančias krosneles. Gyvenantys mieste gali tiesiog prisijungti prie centrinio šildymo. Tačiau ieškantys pigesnio ir šiuolaikiško, neteršiančio aplinkos sprendimo naujos statybos namuose labiau domisi šildymu elektra ir saulės elektrinių diegimu.

Tikimės, kad šildymo sistemos skaičiuoklių pasirinkimas ir konsultacijos su specialistais jums padės išsirinkti efektyviausią namų šildymo įrangą.

 

Komentarai išjungti.