Sugedo kompiuteris, kur kreiptis?

Sugedo kompiuteris, kur kreiptis?

Instrukcijos, skirtos „Windows“ ir „MacOS“ kompiuteriams ir nešiojamiesiems kompiuteriams turi būti skaitomos, kuomet atsitinka bėda su kompiuteriu. Kompiuteris gali sutrikti dėl netinkamo paleidimo arba kabelio gedimo, programinės įrangos gedimo, netinkamo surinkimo ar vidinių komponentų. Kai kurias iš šių problemų gali išspręsti tik ekspertai. Tačiau prieš pateikdami įrenginį taisyti, išbandykite šiame straipsnyje pateiktus patarimus. Jei kompiuteris nepasileidžia po išardymo, įsitikinkite, kad visos dalys yra tinkamai surinktos, prijungtos ir tvirtai pritvirtintos. Tik tada galima atlikti šiuos veiksmus.

Jei kompiuteris nustoja reaguoti, jis iškart išsijungs 

Kaip elgtis, kai kompiuteris sugenda, žino tik profesionalai, dėl to jei norite geriausios kokybės geriau į juos ir kreipkitės, tačiau jei norite sutaupyti galite ir patys bandyti sutvarkyti įrenginį. Įsitikinkite, kad jūsų maitinimo lizdas veikia tinkamai. Patikrinkite laidų jungtį ir užbaigtumą. Jei naudojate ilginamąjį laidą, patikrinkite ir jo mygtukus. Išjunkite nereikalingus įrenginius nuo kompiuterio. Sistemos bloko patikrinimo pabaigoje gali būti papildomas maitinimo jungiklis. Jei turite nešiojamąjį kompiuterį, įkraukite jį ir palaukite bent 30 minučių, tada bandykite vėl jį įjungti. Jei per šį laikotarpį įkrovimo adapterio ar nešiojamojo kompiuterio maitinimo indikatorius neužsidega ir įrenginys neįsijungia, pakeiskite įkroviklį. Dauguma pagrindinių plokščių turi išimamą bateriją, kuri neleidžia iš naujo nustatyti kompiuterio net visiškai išjungus įrenginį. Jei nebijote prarasti garantijos, atjunkite įrenginį ir atidarykite dėklą. Tada švelniai pabandykite išimti bateriją ir po kelių minučių ją pakeisti. Tai išvalys visus nustatymus ir gali pakakti kompiuteriui įjungti. Jei pakartotinis įjungimas nepadeda, tikėtina, kad jūsų akumuliatorius paprasčiausiai paseno. Gali būti, kad dėl to kompiuteris neįsijungia. Jei keletą metų nekeitėte baterijos, reikėtų įsigyti naują, ir tuomet vėl patikrinti kompiuterio veikimą. Būkite atsargūs, kai kuriuose įrenginiuose baterija gali būti neišimama. Tokiu atveju pakeisti ir iš naujo įdėti baterijos nepavyks.

Pabandykite taisyti patys, tačiau nepamirškite, kad galite pridaryti daug žalos, jei nežinote, kaip tai padaryti tinkamai. Geriausia tiesiog negadinti ir palikti darbą tiems, kurie žino ką daryti. Kompiuterių remontas.

Komentarai išjungti.