Teisingos dovanos parinkimas

Teisingos dovanos parinkimas

Kaip išrinkti įdomią dovaną?

Neretai dovanos išrinkimas tampa nemažu rūpesčiu ypač tiems kurie turi mažiau fantazijos, arba mažiau žino apie žmogaus pomėgius. Patirtis rodo, jog sunkiausia yra nustebinti žmones, kurie turi aukštas pajamas.  Kai kuriais atvėjais iššvaistomos marios laiko parduotuvėse ir vistiek nieko neišrenkama.  Šiame straipsnyje pasistengsime pateikti kuo įdomesnių, universalių įdėjų, kurios padėtų rasti išeitį iš praktiškai bet kurios situacijos. Kokiais atvėjais gelbti dovanų kuponai.

Nusistatykite aiškų biudžetą, kurį galite skirti

Tai vienas iš dovanos parinkimo pagrindų. Dažnai biudžetas priklausomai nuo šventės tipo – Kalėdos, gimtadienis, jubiliejus, valentino diena, mamos arba tečio diena. ar vestuvės. Reiktų įsivertinti ar tai bus didžiulis pokylis sodyboje su vedėjais ir muzikantais, ar tai bus kukli šventiška vakarienė.  Į tai atsižvelgti į šventės biudžetą, ir savaime suprantama savo finansines galimybes. Kaip pavyzdį galime imti artimo bičiulio gimtadienis, planuojama šventinė vakarienė nedideliame draugų rate. Šiuo atveju turėtų užtekti 30-70 eurų gimtadienio dovanai.

dovanos parinkimas

Išgaukite daugiau informacijos apie žmogų

Kiekvienas esame indvidualus žmogus, turime savo hobius, ir laisvalaikio leidimo būdus. Vienam žmogui laisvalaikis asocijuojasi su puodeliu arbatos ir gera knyga, kitam ekstremalus pasivažinėjimas keturračiais trasoje, ar šaudymas.  Tad turite gerai pažinoti žmogų, kuriam norite įteikti dovaną,  o jeigu  situacija susiklostė tokia, jog gerai dar jo nepažįstate kuo daugiau sužinoti apie jį iš aplinkos žmonių.

Keletas dovanų įdėjų – įsimintinoms akimirkoms

  • Jeigu minima Valentino diena, puiki proga būtų savo antrąjai pusei padovanoti laiką kartu  – pasisėdėjimą kavinėje su įvairaus maisto degustacijomis ir vyno taure. Tai yra ypatingai aktualu jeigu gyvenate kartu, taip nors trumpam pabėgsite nuo buities reikalų į pasimatymą. Kartais paprasti dalykai atneša daug džiaugsmo.
  • Masažas. Puiki dovana daug laiko darbe praleidžiantiems žmonėms, kurie pamiršta pasirūpinti savimi.
  • Skrydis oro balionu. Tiesiog fantastiška patirtis visam gyvenimui . Šiuo atveju padovanotumėte emocijas, kurių žmogus niekada nepamirš.
  • Aktyvios pramogos. Gali būti ilgas pasivaikščiojimas šiaurinėmis lazdomis, plaukimas irklente, dažasvydis ar palaipiojimas nuotykių parke, boulingas, vandens parkai ir kita.
  • Pasitaiko atveju kuomet net ir iš artimos aplinkos negalime apsispręsti ką dovanoti, kadangi žmogus mėgsta viską, arba atvirkščiai – nieko nemėgsta. Tokiu atveju universali dovana dovanų kuponai, už kuriuos jau pats žmogus nuspręs, kas jam labiausiai patinka. Daugiau tobulos dovanos įdėjų rasite portale https://tobuladovana.lt

Galbūt turite ir kitokių įdėjų? Pasidalinkite su mumis komentaruose.

Straipsnį paruošė ManoKnyga redakcija

 

Komentarai išjungti.