Veido kremas problematiškai odai: kokios priemonės jai tinka?

Veido kremas problematiškai odai: kokios priemonės jai tinka?

Kiekvienas nori džiaugtis lygia, spindinčia ir sveika veido oda. Tačiau kiekvienas atvejis individualus ir daugelis susiduria su tokiomis problemomis kaip veido sausumas, odos mišrumas ar riebumas ir tam spręsti šiandien yra siūloma daug įvairių priemonių. Veido kremas yra pasirenkamas atsižvelgiant į savo odą, tačiau ką daryti jei ima kankinti problemos, tokios kaip nežinojimas kokio visgi kremo reikia jei oda mišri ar nuolat atsiranda nepageidaujamų spuogelių?

Veido kremai internetu ir konsultacijos iškilusiais klausimais – Babor.lt

Veido kremas: ką rinktis jei oda mišri arba riebi?

Mišri oda pasižymi tuo, kad ji nėra nei sausa, nei riebi. Neretai riebumu pasižymi tik T veido zona (kakta, nosis, smakras), tuo tarpu kitos veido odos dalys kenčia nuo sausumo. Veido kremas, kurį tokiu atveju reikėtų naudoti turėtų būti skirtas konkrečiai tokiai odai, nuimtų odos blizgesį, aprūpintų odą drėgme, atgaivintų, atstatytų lipidų bei drėgmės balansą. Būtent odos subalansavimas yra svarbus susidūrus su tokia oda. Šiame procese taip pat labai svarbiu tampa efektyvus odos valymas, nepažeidžiant jos balanso ir nesukeliant odos sausumo. Jei manote, kad kuo sausesnė oda, tuo mažesnė riebumo ar spuogų atsiradimo tikimybė, klystate. Odos išsausėjimas gali būti priežastimi kodėl oda, norėdama atsistatyti, ims gaminti daugiau riebalų ir atsiras nepageidaujamų spuogų. Spuogai gali atsirasti dėl įvairių pašalinių ar paties organizmo veiksnių: nešvarumų, prakaito, netinkamos priežiūros. Riebios odos priežiūra taip pat reikalauja dėmesio. Veido kremas, kuris būtų skirtas tokiai odai turėtų būti lengvos konsistencijos, neužkimšti porų, nuraminti bei kiek įmanoma padėti gydyti odą, kuri dažniausiai susiduria su spuogų atsiradimu. Tokiai odai labiausiai tiks antibakterinis veido kremas su fitosfingozinų ir farnesolio kompleksu, kuris slopina uždegimus, naikina spuogus, stiprina odos atsparumą arba veido kremas, sukurtas specialiai kovoti su šia problema.

Veido kremas yra tik pagalbinė priemonė

Ko gero kiekvienas gali sutikti, kad veido būklė yra glaudžiai susijusi su gyvenimo būdu ir įpročiais. Kenksmingi įpročiai, tokie kaip rūkymas, alkoholio vartojimas, reguliarus nesveiko maisto vartojimas, gali pakenkti ne tik visam organizmui, bet ir veido odai. Būtent joje šių kenksmingų įpročių pasekmės gali būti matomos aiškiausiai. Veido kremas yra tik pagalbinė priemonė, tad svarbu rūpintis oda ir iš vidaus: vartoti daug vandens, atsisakyti žalingų įpročių bei rūpintis mityba.

Komentarai išjungti.