Vonios baldų komponavimo taisyklės

Sunku atsakyti, kokia vonia yra tobula, kadangi kiekvienas žmogus galėtų pasakyti vis kitus aspektus, kurie jam atrodo patys svarbiausi. Apskritai vonios patalpa gali būti labai įvairi, tad dažniausiai viskas prasideda nuo jos ploto įvertinimo. Tuomet yra kur kas paprasčiau nuspręsti ir dėl baldų bei kitų smulkmenų,  kurios bus šiame kambaryje.

Dušo padas, o gal stiklinamas dušas? O gal geriausiai tinka vonia? Kokie baldai turi derėti, kad būtų ne tik gražu, tačiau ir praktiška?

Maudynėms skirta vieta

Pirmiausia  reikia nuspręsti dėl maudymosi erdvės. Šiuo metu bene dažniausiai pasirenkami dušai, kadangi jiems reikia kur kas mažiau vietos nei voniai. Tačiau ir dušai gali būti labai įvairūs. Nuo kabinų iki padų, kurie derinami su stiklo sienelėmis arba užuolaidomis. Nėra vieningo atsakymo, kuris variantas yra geriausias, tačiau faktas, kad jis turi būti derinamas ne tik prie Jūsų poreikių, tačiau ir erdvės kur bus montuojamas.

Kaip dėl tualeto?

Vis dažniau vonios patalpoje taip pat yra derinami ir tualetai. Dažniausiai dėl erdvės stokos, tad norisi, kad kabina kartu derėtų su klozetu. Išties, galima rasti komplektus. Jie ne tik stilistiškai dera, tačiau ir džiugina mažesne kaina. Patogiausia ieškoti internetu. Tuomet ir pamatyti akcijas – paprasčiau.

Apie stilių

Renkantis vonios baldus reikia daugiausia dėmesio skirti funkcionalumui. Tačiau greta jo dažnam svarbus ir stilius. Paprasčiausiai norisi harmonijos, o kai gana griežtai nusprendžiama koks stilius bus palaikomas, žinoma, kad tokiu atveju ir ieškoti baldų bei kitos įrangos bus kur kas paprasčiau. Žinoma, ne visada yra patogiau labai griežtai nubrėžti stiliaus ribas, kadangi tai itin susiaurina paieškas. Visgi, internete galima rasti daug pavyzdžių, o jie pagreitina interjero kūrimo darbus.

Smulkmenų svarba

Galiausiai, greta baldų reikia kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, kurios leidžia ne tik sukurti jaukią erdvę, tačiau ir asmeninę. Vonia yra namų spa erdvė, kurioje yra atsipalaiduojama. Taigi, smulkmeniškumas yra svarbus, kadangi jis leidžia sukurti išties asmeninę, intymią erdvę.

Šiuo metu galimybės kurti savo svajonių vonią gana paprastos. Dažniausiai reikia tik noro. Patogu ir tai, kad baldai bei kita įranga gali būti perkama internetu, tad be jokio vargo rasite variantą, kuris jums labiausiai tinka. O sekant akcijas – nepermokėsite už jį.

Platų dušo padėklų, padų ir trapų asortimentą rasite Vilniuje esančiame Arsan salone.