Vonios kambario įranga: kokios tendencijos vyrauja?

Vonios kambario įranga: kokios tendencijos vyrauja?

Nors vonios kambario remonto darbus atliekame rečiau nei kartą per metus, gana dažnai atkreipiame dėmesį į šioje patalpoje vyraujančias tendencijas. Jas pritaikyti galima net ir tuomet, jei kardinalus remontas nėra planuojamas. Jei nusprendėte šiek tiek pakoreguoti šio kambario interjerą ar ieškote naujos įrangos, pirmiausiai turėtumėte sužinoti, kokie sprendimai bus populiariausi ateinančiais metais.

SPA lygio erdvė

Jau ne pirmus metus vonios kambarius siekiama paversti SPA centrams prilygstančiomis erdvėmis, kurios padėtų pasimiršti ir leistų maksimaliai atsipalaiduoti. Tam reikalinga aukščiausio lygio apdaila, didelės vonios, masažinės dušo galvutės ir kita įranga, kuri atrodytų prašmatniai ir tuo pačiu būtų pakankamai funkcionali. Galima rinktis pačius įvairiausius variantus. Kuriant tokią atmosferą, ypač svarbios bus ir smulkesnės detalės: jei naudosite minkštus rankšluosčius, surasite vietos žvakėms ir gerai apgalvosite apšvietimą, pavyks pasiekti stulbinančių rezultatų.

Daugiau dramos

Interjero dizaineriai teigia, kad vonios kambariai yra tarsi namų papuošalai, tad jie turi būti ypatingi, įsimintini ir drąsūs. Nusprendusiems tokią viziją paversti realybe, rekomenduojama naudoti dėmesį atkreipiančias apdailos detales: turėkite omenyje, kad ateinančiais metais ypač madingos bus tekstūruotos plytelės. Daugiau charakterio šiai erdvei suteiks įvairios išraiškingos spalvos ir auksiniai akcentai – pastarųjų privalumas tas, kad tokius tonus galima priderinti prie pačių įvairiausių, tiek prie ryškių, tiek prie neutralių atspalvių.

Laisvai pastatomos vonios ir praustuvai

Kalbant apie populiariausią vonios kambario įrangą, turėtų būti paminėtos laisvai pastatomos vonios, kurios savo pozicijų neužleidžia ne vienerius metus. Prognozuojama, kad artimiausiu metu šiuo klausimu pokyčių neišvysime. Jei tik leidžia galimybės, galite rinktis didesnes, galbūt net masažinėmis funkcijomis aprūpintas vonias, kurios leis plėtoti SPA atmosferą. Šalia jų galite pakabinti keletą žavių šviestuvų, kad sukurtumėte dar dramatiškesnę aplinką. Prie tokios vonios tiks ir ant grindų pastatomi praustuvai, kurie šiemet taip pat minimi tarp tendencijų – jie puikiai tiks tuomet, kai ieškosite praktiško interjero akcento.

Spalvoti praustuvai

Norėdami praustuvą paversti patalpos akcentu, taip pat galėsite rinktis ant stalviršio pastatomus modelius – madingos bus netradicinės, spalvingos kriauklės, kurios leis sukurti dar įdomesnį interjerą. Jas ypač rekomenduojama rinktis dar mažesniems tualeto kambariams, tačiau tokius praustuvus priderinsite ir didesnėse patalpose. Jei mėgstate drąsius sprendimus, ryškų jų atspalvį galite derinti prie tokių pačių kambario sienų. El. parduotuvėje Pigu.lt pastatomi praustuvai nustebins plačiu asortimentu – čia rasite ne vieną drąsesnį dizainą.

Natūralios medžiagos

Ateinančiais metais vonios kambaryje dažnai išvysime elementus, kurie įprastai naudojami namų išorei. Mediena, betonas, tinkas, šlifuotas akmuo, suapvalinti kraštai, žemės atspalviai – tai tik keletas tokių variantų. Pasitelkus juos, bus galima sukurti jaukią ir šiltą vonios kambario aplinką – tokia atmosfera bus viena populiariausių.

Populiariausi atspalviai

Be jau minėtų auksinių ir žemės atspalvių, ateinančiais metais vonios kambaryje išvysime ir daugiau spalvų. Tiesa, teigiama, kad visiškai balta spalva šioje patalpoje bus naudojama vis rečiau – ją pakeičia taupe, kreminiai ir šviesiai rožiniai atspalviai, kurie leidžia sukurti šiltesnę, labiau subalansuotą aplinką. Tačiau tamsios spalvos nepraranda savo populiarumo: jomis dekoruojami tiek pastatomi klozetai, tiek ir kita pagrindinė vonios įranga. Be to, tokie tonai puikiai dera prie šiltesnių medienos atspalvių. Jei norėsis įtraukti ir daugiau spalvų, naudokite dulkėtą žalią ar mėlyną – jos ateinančiais metais taip pat bus madingos.

Tarp visų šių vonios kambario tendencijų atrasite bent kelias, kurias norėsis pritaikyti savo namuose. Žinoma, jas galima pasikoreguoti pagal save ir dabartinį interjerą – svarbiausia, kad galutinis rezultatas džiugintų Jus pačius. 

 

Komentarai išjungti.