Masažo aliejaus naudojimo privalumai

Masažo aliejaus naudojimo privalumai

Kam skirti masažo aliejai?

Masažo aliejai – tai produktai, padedantys mums lengviau atlikti šią veiklą, nes jie ne tik leidžia lengviau slysti rankomis, bet ir drėkina bei gydo odą, taip pat leidžia rinktis iš gausaus aromatų ir esencijų sąrašo, skatinančių tam tikrus pojūčius ir padedančių nuraminti kūno ar nuotaikos negalavimus. Masažo aliejai yra puikus pagalbininkas visais aspektais.

Masažo aliejų nauda

Naudos, kurias mums teikia aliejai, skirti masažui, yra įvairios: nuo to, kad prisilietimas leidžia mums geriau atlikti masažą, pereinant prie aromatų, kuriuos jie perduoda, ir pojūčių, kuriuos jie suteikia, ir daugelio kitų dalykų.

Jie palengvina judesius

Būtų beveik neįmanoma atlikti masažą sausomis rankomis, taip pat sunku jį atlikti su įprastu drėkinamuoju kremu, nes prisilietimas niekada nebūna toks pat kaip su aliejais. Todėl žinome, kad niekas nepadeda rankoms slysti oda taip, kaip tai vyksta su aliejais atliekant masažą.

Aromatizuoti

Kiekvienas eterinis aliejus turi skirtingą aromatą ir kiekvienas iš jų padeda sukelti tam tikrus pojūčius mūsų kūne. Priklausomai nuo kiekvieno atvejo, jis gali padėti mums atsipalaiduoti, atsikratyti streso, motyvuoti, būti laimingesniems, pagerinti savivertę. Tais atvejais, kai aromatai yra pernelyg stiprūs arba masažuojamasis yra labai jautrus tam tikriems kvapams, yra galimybė pasirinktą eterinį aliejų sumaišyti su neutraliu arba natūraliu, kuris sumažina kvapą ir jo intensyvumą, todėl masažas bus patogesnis ir malonesnis.

Aliejai mažina skausmą ir įtampą

Masažas su aliejais ne tik padeda mums atsipalaiduoti jį atliekančiam asmeniui, bet ir padeda sumažinti tam tikrą skausmą. O būtent masažai dažniausiai atliekami tokiose srityse kaip kaklas, nugara ar kojos, t. y. srityse, kurios kenčia nuo negalavimų dėl sportinių traumų, netinkamos laikysenos vaikštant arba blogos laikysenos miegant ar dirbant. Masažai su aliejais padeda mums pašalinti šias įtampas, o kūnui atgauti ankstesnę sveikatą.

Didelė nauda už mažą kainą

Dar vienas didelis aliejų privalumas masažams, palyginti su kitais produktais, yra tai, kad jie yra tikrai ekonomiški. Be to, kad jie yra natūralūs ir turi daugybę savybių, tai yra produktas, kurį galima įsigyti tikrai priimtinomis kainomis.

Aliejai prižiūri ir maitina odą

Be to, kad dėl raumenų masažo su aliejais pasiekiama ilgalaikė ir veiksminga nauda, šie aliejai taip pat leidžia mėgautis ilgai išliekančiu odos drėkinimo ir švelnumo pojūčiu. O be to, kad ją drėkina, aliejus padeda panaikinti odos randus, sumažinti strijas ir išgydyti egzemą, dažnai atsirandančią dėl dermatito ar bet kokios kitos problemos, kylančios iš odos.

 

 

Komentarai išjungti.