Kada verta rinktis šilumos siurblius oras – vanduo?

Kada verta rinktis šilumos siurblius oras – vanduo?

Kada verta rinktis šilumos siurblius oras – vanduo?

Šilumos siurbliai oras-vanduo yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori šildyti namus naudodami atsinaujinantį energijos šaltinį. Jie taip pat yra geras pasirinkimas tiems, kurie nori sumažinti savo aplinkos taršą. Šilumos siurbliai gali būti naudojami namams šildyti žiemą ir vėsinti vasarą. Tai yra vienas veiksmingiausių atsinaujinančiosios energijos naudojimo būdų.

Vienintelis šilumos siurblių oras-vanduo trūkumas yra tas, kad jiems eksploatuoti reikia daug elektros energijos. Tačiau šią problemą gali nesunkiai išspręsti saulės elektrinės. Tuomet turėsite 100% aplinkai ekologišką šildymą, kuris taip pat bus itin taupus sprendimas finansiškai.

Kodėl šis šilumos sprendimas toks populiarus?

  • Jis gali šildyti ne tik namus, tačiau ir karštą vandenį. Tad Jums nereikia mokėti papildomai už tai vandentiekiui. Tai ypač aktualu vietovėse, kur yra brangus karštas vanduo.
  • Ne tik šildymas, tačiau ir vėsinimas! Vasarą šilumos siurbliu oras-vanduo galite vėsinti namus.
  • Šilumos siurbliai oras-vanduo yra labai gera investicija į ateitį, nes jie gali naudoti atsinaujinančius energijos šaltinius.
  • Jums nereikia sandėliuoti kietojo kuro ar kitų žaliavų namų šildymui. O šiuo metu, matome, jog šios žaliavos dėl esamų politinių veiksnių ir toliau brangs. Šilumos siurbliai leidžia Jums sutaupyti.
  • Šie įrenginiai vidutiniškai tarnauja apie 20 metų. Jiems nereikia dažno techninio aptarnavimo, tad galite nesunkiai paskaičiuoti, jog tai yra puiki investicija Jūsų namams.

Šilumos siurblio oras vanduo įrengimas:

Pirmiausia reikia nustatyti, kokio šildymo ir vėsinimo pajėgumo reikės jūsų namams. Tai priklauso nuo energetinio efektyvumo bei pastato ploto. Tai padės pasirinkti jūsų poreikius atitinkantį modelį.

Po to turėsite sumontuoti vandens rezervuarą ir šilumos siurblio lauko bloką. Lauko įrenginys vamzdžiais sujungiamas su vidiniu įrenginiu.

Baigę įrengti šilumos siurblį, turėsite jį reguliariai prižiūrėti, kad jis ir toliau tinkamai veiktų. Taip pat kas metus kvalifikuotas specialistas turėtų atlikti jo techninę priežiūrą.

Kur pirkti šiuos įrenginius?

Šilumos siurblius oras-vanduo galite rasti daugumoje techninės įrangos parduotuvių ir internete. Tačiau prieš pirkdami įsitikinkite, kad žinote, ko jums reikia. Taip pat turėtumėte palyginti kainas ir funkcijas, kad rastumėte geriausią pasiūlymą. Nepamirškite daugiau pasidomėti apie pačius pardavėjus bei teikiamas garantijas. Vienas iš geriausių variantų yra “Vilniaus Katilai” įmonė.

Komentarai išjungti.