Kaip pagerinti miego kokybę?

Kaip pagerinti miego kokybę?

Miegas – svarbus fiziologinis poreikis, kuris užtikrina, kad žmogus kitą dieną bus pasiilsėjęs ir gerai jausis. Žinoma, visi nori gerai miegoti, tačiau toli gražu ne visiems pavyksta džiaugtis gera miego kokybe.

Kad ir kokia yra to priežastis – tikri galima rasti išeitis. Ar tai yra obstrukcinė miego apnėja, ar nerimas, ar stresas – išeitis visada yra, tad žemiu rasite kelis patarimus, kurie gali padėti Jums pradėti ilsėtis naktimis labiau.

Tarkitės su mediku

Nesvarbu, ar Jus kankina apnėja, ar paprasčiausiai blogai miegate dėl kitų priežasčių – visada svarbiausia yra tartis su mediku. Jie ne tik bando suprasti Jūsų kūną, tačiau ir pateikia labai daug tyrimų, kurie padeda pasidaryti labai aiškias išvadas. Siūlome Jums pasitikėti specialisto kompetencija, kadangi bandydami išsigydyti patys galime savo kūnui sukelti dar daugiau problemų.

Vartokite melaniną

Net ir miego apnėjos atveju galima ne tik šalinti priežastį, tačiau įtraukti ir daugiau metodų, kurie gali padėti Jums kur kas geriau miegoti. Vienas jų yra melaninas, kurio papildai yra siūlomi ir tiems asmenims, kurie neserga apnėja. Paprasčiausiai jis padeda pagerinti miego kokybę, padeda Jūsų kūnui suprasti – kada yra miego laikas ir kada reikia ilsėtis.

Jokių ekranų prie miegą

Labai geras patarimas yra prieš miegą pabūti ramiai, be jokių ekranų. Paprasčiausiai ekranai blaško, ypač šviesos ir jos dažniausiai blogina miego kokybę. Siūlome kuo mažiau žiūrėti ir kuo mažiau naršyti per telefoną. Tai gali atrodyti tik kaip smulkmena, tačiau jau po savaitės matoma, kad miego kokybė yra geresnė.

Daugiau deguonies patalpoje

Galiausiai, prieš miegą visada siūloma išvėdinti patalpas. Tai gali atrodyti tik kaip smulkmena, tačiau ir jos užtikrina, kad miegas bus kur kas geresnis, kadangi smegenys gaus daugiau deguonies, kurio reikia ir kokybiškam miegui.

Geras miegas padaro mūsų gyvenimą kur kas geresniu. Natūralu, kad reikia skirti dėmesio savo kūnui, kad savijauta būtų gera, o gyvenimo kokybė – atitiktų Jūsų poreikius.

Komentarai išjungti.