Knygos “Dievas visada keliauja Incognito” apžvalga ir tyrimas

Knygos “Dievas visada keliauja Incognito” apžvalga ir tyrimas

Šią knygą man padovanojo brangi draugė ir aš pagaliau ją perskaičiau. Turiu pasakyti, kad esu sužavėta. Autorė turi pasakojimo dovaną ir audžia intriguojantį ir verčiantį susimąstyti pasakojimą.

Pradėkime nuo autoriaus Laurent Gounelle. Jis gimė 1967 m. Lione, Prancūzijoje. Studijavęs filosofiją ir literatūrą, tapo kino ir televizijos scenaristu. 2006 m. išleistas pirmasis jo romanas “Didžiausias stebuklas” iš karto tapo bestseleriu. Nuo to laiko Gounelle’is išleido dar kelis romanus, tarp jų “Žmogus, kuris norėjo būti laimingas” ir “Dievas visada keliauja Incognito”

Pagrindinės mintys ir pastebėjimai

Pagrindinė knygos prielaida yra ta, kad Dievas visada keliauja incognito, žmogaus pavidalu, kad sužinotų apie mus ir mūsų pasaulį. Tai reiškia, kad Jis kartais daro klaidų, bet iš jų taip pat mokosi.

Skaitydamas šią knygą suabejojau savo įsitikinimais. Ji privertė mane susimąstyti apie tai, kaip aš matau Dievą ir kaip su Juo bendrauju. Ji taip pat privertė mane suprasti, kad niekada negalime žinoti visko apie Dievą, nes Jis yra be galo sudėtingas ir paslaptingas.

Šią knygą rekomenduočiau visiems, kurie domisi teologija ar dvasingumu. Tai verčianti susimąstyti ir gražiai parašyta knyga, kuri sukels iššūkį jūsų pažiūroms ir praplės jūsų supratimą apie Dievą.

Pagrindiniai dalykai, kurie patiko knygoje:

1) Mintis, kad Dievas keliauja inkognito, kad pažintų mus ir mūsų pasaulį.

2) Tai, kaip autorius audžia įdomų ir verčiantį susimąstyti pasakojimą.

3) Iššūkis, kurį ji meta jūsų įsitikinimams ir supratimui apie Dievą.

Pagrindiniai dalykai kurie nepatiko:

1) Buvo keletas dalių, kurios atrodė šiek tiek lėtos.

2) Pabaiga buvo šiek tiek staigi.

Apskritai, manau, kad tai buvo puiki knyga, kuri tikrai sukels įdomių diskusijų. Labai rekomenduočiau ją visiems, kurie domisi teologija ar dvasingumu. Ačiū, Laurent’ai Gounelle’i, kad parašėte tokį įžvalgų ir verčiantį susimąstyti romaną.

Komentarai išjungti.