Minkšti kampai – ne tik poilsiui, bet ir miegui

Minkšti kampai – ne tik poilsiui, bet ir miegui

Sukurti patogią ir patrauklią erdvę pradedama nuo tinkamų baldų, audinių ir aksesuarų pasirinkimo. Tačiau tuo viskas nesibaigia – kuriant gerą namų dizainą taip pat atsižvelgiama į kiekvieno kambario išplanavimą, kaip kambariai dera tarpusavyje ir net į apšvietimą.

Įrengiant nedidelį būstą dažnai reikia pagalvoti ne tik apie biudžeto paskirstymą, bet ir apie tai, kaip panaudoti erdvę, jog kambarys atrodytų erdvus, tačiau tuo pačiu būtų funkcionalus. Vienas iš populiariausių pasirinkimų yra sofa lova. Tačiau toks pasirinkimas kai kuriems netinka, nes jos gana mažos ir dviem žmonėms nebūtinai užtenka vietos. Kitas populiarus pasirinkimas – minkšti kampai. Neretai juos galima išskleisti ir iš erdvaus minkšto kampo padaryti didelę, minkštą lovą. Tai ypač naudingas pasirinkimas tiems, kurie gyvena vieno kambario būste ir neturi galimybės pastatyti ir sofą, ir lovą.

Kiek kainuoja minkšti kampai?

Minkšti kampai kainuoja labai skirtingai, kadangi kaina priklauso ne tik nuo kokybės, bet ir baldo dydžio bei medžiagos. Orientacinė kaina turėtų būti 1 000 eurų. Dažniausiai minkšti kampai kainuoja apie 1 000 eurų, tačiau kaina svyruoja tiek į vieną, tiek į kitą pusę. Jeigu turite mažesnį biudžetą, tikrai rasite minkštą kampą už 600-700 eurų, tačiau jis bus kiek mažesnis, galbūt šiek tiek prastesnės kokybės. Na, o tie, kurie turi didelį biudžetą baldams, gali net neabejoti, kad ras aukštos kokybės baldus, kurie džiugins ne tik išvaizda, bet ir komfortiškumu. Nepamirškite, kad kiek mokėsite, tokį baldą ir turėsite. Tie, kurie taupo baldų įsigijimui, neretai po kurio laiko pasigaili pirkiniu ir ieško kito. Minkšti kampai padeda praleisti laisvalaikį patogiai ir turiningai, todėl netaupykite ir ieškokite kokybiškos prekės.

Kaip sutaupyti?

Norite rasti pigesnį minkštą kampą, tačiau nenorite, kad jis būtų nekokybiškas? Nesijaudinkite, pirkdami internetu galite rasti pigesnes prekes, kurių kokybė tikrai nenuvils. Internetinėse parduotuvėse galima rasti ne tik pigesnes prekes, bet ir išpardavimus, kurie leidžia sutaupyti didelę sumą. Neretai tie, kurie nori sutaupyti, rinkdamiesi prekes atkreipia dėmesį ne tik į tai, kiek įprastai ši prekė kainuoja, bet ir kokia prekės kaina skirtingose parduotuvėse. Tokiu būdu net neabejokite, kad pavyks rasti pigesnę kainą.

Komentarai išjungti.