Patarimai, kaip sutaupyti nuomojantis automobilį Lietuvoje

Patarimai, kaip sutaupyti nuomojantis automobilį Lietuvoje

Automobilių nuoma Lietuvoje nėra brangi kitų Europos šalių kontekste. Tai yra puiki vieta automobilių nuomai, nes čia galima rasti daug įvairių pasiūlymų už prieinamą kainą. Tačiau jei nuomositės prabangų ar naują automobilį, nuomos kainos gali pradėti kandžiotis. Kad išvengti permokos už automobilio nuomą, svarbu atlikti tam tikrus namų darbus dar prieš pasirašant nuomos sutartį.

Ieškokite pasiūlymų ir nuolaidų, palyginkite kainas

Nuomodamiesi automobilį Lietuvoje, būtinai palyginkite skirtingų auto nuomos bendrovių kainas. Nors vienos gali pasiūlyti geresnius pasiūlymus nei kitos, visada verta patikrinti visas galimybes, kad rastumėte geriausią jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą. Be to, prieš pasirinkdami automobilį, kruopščiai ištirkite siūlomus automobilius, jų modelius, palyginkite kainas ne tik tarp skirtingų nuomotojų, bet ir tarp skirtingų modelių.

Dar vienas iš būdų sutaupyti nuomojant automobilį – ieškoti akcijų ir nuolaidų, kurias gali pasiūlyti nuomos bendrovės. Be to, gali būti naudinga palyginti ne tik kainų, bet ir išskirtinių pasiūlymų sąlygas internete prieš rezervuojant automobilį, kad gautumėte geriausią įmanomą pasiūlymą. Galiausiai, lygindami skirtingus pasiūlymus, niekada nepamirškite į palyginimą įtraukti draudimo, mokesčių ir PVM, kai lyginate bendras automobilio nuomos Lietuvoje kainas.

Užsisakykite nuomą iš anksto

Kuo daugiau laiko turėsite kelionei planuoti, tuo didesnė tikimybė rasti puikų pasiūlymą. O kadangi Lietuva yra pakankamai nebrangi šalis kelionėms ir tuo pačiu nuomai, automobilį verta rezervuoti kuo greičiau.

Venkite rezervacijų piko metu

Didžiausia automobilių nuomos paklausa paprastai būna vasara ir Kalėdos. Ir nors Lietuva sparčiai auga ekonomiškai, ne visada būtina nuomotis automobilį sezono metu. Kalbant apie transportą Lietuvoje, yra daugybė kitų galimybių, kurias galite apsvarstyti, jei jums reikalingas transportas vasarą ar didžiųjų metų švenčių metu.

Išsirinkite jūsų poreikius atitinkantį automobilį

Rinkdamiesi transporto priemonę apsvarstykite, ar jums reikia kabrioleto, ar visureigio – abu turi savų privalumų ir trūkumų. Kabrioletą gali būti labai smagu vairuoti, tačiau vasarą gali būti šiek tiek karšta. Kita vertus, visureigyje yra daugiau sėdimų vietų nei kabriolete. Kai kalbama apie automobilio nuomą, mažesnis automobilio dydis paprastai reiškia mažesnes kainas – taigi, jei galite tilpti į mažesnį automobilį, rinkitės jį.

Nepirkite paslaugų, kurių jums neprireiks

Stenkitės vengti mokėti už nereikalingas paslaugas. Pavyzdžiui, nepirkite prioritetinio nuomos statuso arba palydovinės navigacijos. Šios papildomos paslaugos skamba puikiai, bet realybėje už jas dažniausiai neverta mokėti.

Žinokite kuro kainas Lietuvoje

Galiausiai, visada turėkite omenyje Lietuvos degalų kainas, kai nuomojatės automobilį šioje šalyje. Tai ypač aktualu dabar, kai kuro kainos nuolat keičiasi ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulinėje rinkoje. Lietuvoje nuomodamiesi automobilį šiuo metu, būkite pasirengę mokėti apie 2 eurus už litrą degalų.

Komentarai išjungti.