Kokias priemones naudoti vonios ir tualeto valymui?

Kokias priemones naudoti vonios ir tualeto valymui?

Norint išvalyti vonią ir tualetą naudojamos įvairiausios valymo priemonės. Vienos priemonės gali būti skirtos dušo kabinai ar voniai, kitos kovai su kalkių nuosėdom, kovai su pelėsiu, su trečiom šveičiamas tualetas ir dar su kitomis kovojama su  nuotekų vamzdžiuose esančiais nešvarumais. Naudojamų cheminių priemonių koncentracija yra didelė, nuo susimaišiusių kvapų norisi čiaudėti, ašaroja akys, kad atliekamas darbas nebūtų toks varginantis, patariama išbandyti valymo priemones su probiotikais, o išvalytos vonios paviršius taps žymiai švaresnis.

Kam naudingi probiotikai?

Probiotikai naudingi žmogaus  sveikatai ir aplinkai, valiklių flakonuose jos yra tarsi užmigdytos, o patekusios į vandenį tarsi atgyja, pradeda aktyviai daugintis ir sunaikina visus nešvarumus esančius ant vonios paviršiaus ir po to dar keletą dienų, gerosios bakterijos atlieka savo darbą, dingsta nemalonūs kvapai, pagerėja patalpoje mikroklimatas. Dirbant su šiomis valymo priemonėmis, fizinės jegos, šveitimo daug naudoti nereikia, svarbiausia pastoviai naudoti šią priemonę. Pirmą kartą valant vonios paviršių reiktų sudrėkinti  ir palaikyti 10-20 min., o paskui su šluoste kruopščiai nuvalyti.

WC valikliai

Norint, kad unitazas visuomet blizgėtų, reikalinga nepamiršti reguliaraus valymo, o WC valikliai turėtų būti naudojami pagal paskirtį: kalkių nuosėdų valymui, koncentruotas sanitarinis valiklis nuo rūdžių susidarymo, WC gaivikliai ir kt. Ekologiškas antibakterinis unitazo valiklis naudojamas valant kalkių nuosėdas ir šlapimo apnašas, valiklis savo sudėtyje turintis eukolipto aliejaus panaikina nemalonius kvapus ir suteikia malonią  gaivą tualete.

Kas ilgiau padeda išlaikyti švarą WC ?

Švarą ilgiau išlaikyti tualetuose padeda valikliai su probiotikais, jie sugeba pašalinti blogą kvapą ir mikrobus ypač tuose vietose, kur nešvarumų nenuplauna vanduo. Nuotekų vamzdynuose ant sienelių kaupiasi nešvarumai, gali susidaryti kamščiai. Panaudojus vieną ar porą kamštelių valiklio su probiotiku per savaitę, išsivalys visi nešvarumai ir tualetas bus apsaugotas nuo nešvarumų. Šis valiklis ypač svarbus žmonėms, kurie gyvena privačiuose namuose, nes jis nekenkia  valymo įrenginiams, o praturtina gerosiomis bakterijomis

Komentarai išjungti.