Kuriame rajone Vilniuje apsimoka pirkti butą nuomai?

Kuriame rajone Vilniuje apsimoka pirkti butą nuomai?

Vilnius yra ne gražus, bet ir labai didelis miestas. Na, bent jau lyginant su kitais Lietuvos miesteliais. Todėl nenuostabu, jog perkant butą daugelis labai atidžiai renkasi rajoną, ypač, jei butas perkamas nuomai. Vilniuje renkasi daug turistų ir studentų, todėl išnuomoti butą nėra sudėtinga. Tačiau tik tuomet, jei pasirenkamas rajonas, kuris ne tik saugus, bet ir turi patogų susisiekimą. Neretai senamiestis tampa dažniausiu pasirinkimu. Nauji butai Vilniaus senamiestyje gali būti ne tik greitai išnuomojami, bet ir kur kas brangiau, kadangi vieta yra ypač gera. Tad tie, kurie nori pirkti butą Vilniuje nuomai, apsvarstyti turėtų ne tik naujai įkurtus rajonus, bet ir senamiestį.

Ar senamiestyje butai brangūs?

Nauji butai Vilniaus senamiestyje gali kainuoti įvairiai, kadangi kaina priklauso nuo to, koks butas perkamas. Kai kurie perka naujus butus, kurie yra su pilna apdaila. Toks butas šiek tiek brangesnis, tačiau jis pilnai įrengtas, todėl kraustytis į jį gyventi galima tą pačią dieną. Kiti renkasi neįrengtus butus bei perka pigesnes medžiagas, kad pigiau įrengtų. Tokiu atveju galima atsikraustyti į butą vėliau, tačiau suma sutaupoma. Neretai žmonės galvoja, kad pirkti pilnai įrengtą butą yra lengviau, tačiau apsirinka, kadangi tokiu atveju už butą neretai mokėti reikia kur kas brangiau.

Kaip sutaupyti perkant butą?

Norint įsigyti butą pigiau, siūlome išbandyti kelis būdus. Pirmas – pirkti butą su daline apdaila. Kaip ir minėjome, pirkti butą su daline apdaila kainuoja kur kas pigiau, nei rinktis įrengtą butą. Todėl daugelis renkasi neįrengtus butus ir sutaupo, kadangi renkasi pigesnes medžiagas remontui. Kitas patarimas – neskubėti. Kai kuriais atvejais mokėti brangiau reikia dėl to, nes skubama. Jei norite, kad butas kainuotų pigiau, tuomet skirkite laiko paieškoms ir įsitikinkite, ar perkamas butas tikrai vertas nurodytos sumos. Tai padės ne tik įsigyti patinkantį butą geroje vietoje, bet ir mokėti už perkamą butą šiek tiek mažesnę kainą bei sutaupyti pinigus, kuriuos galėsite skirti buto įrengimui.

Komentarai išjungti.