Tortai internetu. Palengvinkite savo šventes

Tortai internetu. Palengvinkite savo šventes

Tortai internetu – švenčių palengvinimas

Pasiruošimas šventėms yra nemenkas rūpestis namų šeimininkėms. Suplanuoti tobulai tinkantį valgiaraštį, nupirkti ir paruošti maisto produktus užima itin daug laiko. O jeigu dirbame samdomus darbus, rūpinamės vaikais ir buitimi. Viską suspėti tampa sudėtinga misija. Supirkus ir paruošus šventinę vakarienę, paprastai reikia pagalvoti apie desertą, kuris dažnai tampa šventės kulminacijos atributu. Jo gamyba gali tapti tikru galvos skausmu, stengiantis, jog desertas būtų skanus ir visiems patiktų. Pats populiariausias proginis deserto pasirinkimas yra tortas.

tortai internetu

Tortų gamyba gali trūkti netgi iki keleto dienų, kol nusistovės tekstūra ir viskas bus paruošta. O norint tortą pagaminti sveikuolišką, gausu naudingų maisto medžiagų, turite supirkti didelius kiekius uogų, vaisių bei kitų ingredientų. Besirenkant natūralius produktus būtina atsižvelgti ir galiojimo laiką. Tai nėra lengva užduotis, tačiau yra išeitis – tortai internetu.

“Holigans”  internetiniame puslapyje galėsite išsirinkti tortą visoms progoms pagal kiekvieno skonį ar sudėtį. Jeigu laikotės sveiko gyvenimo būdo, čia galite rasti tokią informaciją, kaip: maistinė sudėtis, energetinė vertė. Taip pat yra  įdomūs bei patrauklūs aprašymai su profesionaliomis nuotraukomis.

Kokį tortą pasirinkti?

  • Degustacijoms skirti rinkiniai. Tai skirtingų skonių tortų asorti atskirais gabaliukais. Puikus pasirinkimas tada, kai norite pasirinkti būtent jums tinkantį sveikuolišką tortą renkantis ne iš dviejų, bet iš daugelio skirtingų skonių. Paprastai išragauti užtruktumėte metų metus, jeigu tortą valgote tik per šventes. O čia, jau po pirmojo karto, išsirinksite savo favoritą.
  • Dekoraciniai tortai. Tai proga, kuomet švenčiate vaikų šventes. Konditerijos meistrai gali pagaminti įvairias iliustracijas ir pagražinimus, kad tortas Jūsų vaikui būtų įsimintinas, o svarbiausia – sveikas!
  • Vegetariški tortai. Jie išsiskiria tuo, jog sudėtyje nėra kiaušinių. Tai yra pakankamai populiarus pasirinkimas.
  • Veganiški (raw)  tortai. Išsiskiria tuo, jog jose nenaudojami nei kiaušiniai, nei pieno produktai. O kaip žinote, apie veganiškos mitybos naudą visuomenėje yra kalbama vis dažniau, todėl nuolat didėja ir veganiškos mitybos šalininkų.
  • KETO tortai. Aktualu tiems, kas laikosi keto dietos. Šios dietos metu apribojamas angliavandenių skaičius, o mityboje naudojami tik baltymai, riebalai, bei dideli kiekiai ląstelienos.

Svarbiausia pasirinkti kokybiškus produktus. Besirenkant tortų tiekėją būtinai tikrinkite atsiliepimus internete, paprašykite draugų ar bendraminčių rekomendacijų. Sveikuoliški produktai svarbūs Jūsų kūnui bei gerai savijautai.

Tekstą paruošė ir patalpino Manoknyga redaktoriai

Komentarai išjungti.